Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 22 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 638

Forumi: Tema Shoqėrore

Tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėritė e botės

 1. Post Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cila eshte thenia juaj e preferuar?

  Hapur nga smocking2, 24-07-2010 02:52 PM
  17 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 17
  • Pėrgjigje: 322
  • Lexime: 116,780
  23-04-2019, 02:00 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Kafja e Forumit Lirenti.com

  Hapur nga Enkelejda_24, 16-08-2009 03:33 PM
  29 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 29
  • Pėrgjigje: 566
  • Lexime: 113,245
  06-12-2015, 10:10 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pėlqej...

  Hapur nga ReniX, 30-09-2008 10:16 PM
  25 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 25
  • Pėrgjigje: 485
  • Lexime: 127,040
  04-12-2015, 09:11 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Hapur nga briken, 14-11-2008 08:46 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  facebook, femrat, fraza, fraza dashurie, vajza
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 159,784
  01-12-2014, 12:04 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Hapur nga Altin111, 17-01-2008 05:27 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 63,020
  19-11-2014, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sondazh Temė e rėndėsishme Kryetemė: Sondazh: Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare

  Hapur nga ReniX, 27-03-2012 11:54 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, dokumente, loje letra, lokale, rinia shqiptare, shqiperia
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 17,208
  21-09-2014, 11:30 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

  Hapur nga labja, 10-12-2010 06:17 PM
  18 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 18
  • Pėrgjigje: 349
  • Lexime: 100,369
  24-03-2014, 01:55 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Nese ndodheni ne mes te shkretires ??

  Hapur nga Erinaa, 19-02-2011 05:05 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,736
  21-08-2013, 09:47 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Lotėt Dhe Efekti I Tyre Pozitiv!

  Hapur nga Erinaa, 17-04-2011 07:19 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,497
  14-08-2013, 11:43 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Do martoheshit pa lejen e prinderve...?

  Hapur nga Altin111, 16-01-2008 07:07 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 9,888
  14-08-2013, 07:22 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Zemer A jeni te Lumtur?

  Hapur nga ReniX, 26-11-2011 10:07 PM
  2 Faqe
  1 2
  diskutime, djem, falas, forum, free, happy, lumturi, vajza
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,903
  10-08-2013, 12:34 AM Shko tek postimi i fundit
 5. Te kthehesh te dashuria e vjeter

  Hapur nga ReniX, 16-04-2008 05:26 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 10,947
  07-08-2013, 09:15 AM Shko tek postimi i fundit
 6. Eshte e veshtire te Jesh Femer!...

  Hapur nga Auroraa, 22-07-2013 01:51 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,758
  30-07-2013, 11:44 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Tė qeshurit pa vend

  Hapur nga ulkina, 22-02-2011 04:54 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,863
  29-07-2013, 11:43 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Si i perjetojme ndarjet sipas Horoskopit!...

  Hapur nga erinda, 29-03-2012 03:56 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,551
  29-07-2013, 08:41 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Zhgenjimi!!

  Hapur nga kuklla, 17-01-2008 10:08 AM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,128
  29-07-2013, 12:47 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Arturi dhe diana maj 2007

  Hapur nga turiotr, 12-06-2012 02:28 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,814
  29-07-2013, 12:06 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Komente Cila eshte gjeja qe nuk do ta beje kurre

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 06:23 PM
  diskutim shoqeror, ekonomia, imazhe falas, politike, shoqeria
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,579
  28-07-2013, 10:07 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Sa femije do te donit te beni?

  Hapur nga Nerti, 15-10-2008 06:36 PM
  8 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 24,560
  27-07-2013, 03:36 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Cila eshte Idea qe keni per te ndryshuar Boten?

  Hapur nga ReniX, 10-12-2010 05:10 PM
  apple, diskutime, europe, forum shqip, geen world, ide, ipad, kosova, ndrysho bote, tirana, vajza shqipatare, wind of change
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,835
  26-07-2013, 09:46 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Mendime Dita Perfekte e nje femre!

  Hapur nga ReniX, 17-04-2012 10:24 PM
  argetim, bukuri, dieta, dita perfekte, femra, humor, palester, shopping
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,137
  26-07-2013, 03:25 AM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,973
  26-07-2013, 02:39 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Do te martoheshit me dike qe me pare ka qene i martuar?

  Hapur nga smocking2, 19-04-2011 11:33 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 6,848
  26-07-2013, 12:02 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Talking Pyetja qe acaron me teper femrat!

  Hapur nga ReniX, 24-07-2013 10:37 PM
  djem, femra, forum, pyetje, raporte
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,458
  25-07-2013, 02:55 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Nje cast nje minut...

  Hapur nga Erinaa, 31-03-2011 07:29 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,492
  24-07-2013, 11:21 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Si do te ish bota sikur...

  Hapur nga labja, 22-03-2011 10:04 PM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,639
  24-07-2013, 11:13 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Cfare ju ka lenduar me se shumti ne jete ?

  Hapur nga labja, 07-03-2012 11:00 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,860
  24-07-2013, 09:11 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Kurre mos thuaj kurre

  Hapur nga landi i, 16-02-2012 02:35 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,239
  24-07-2013, 08:09 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,875
  24-07-2013, 06:40 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Mosha e duhur per te dhene puthjen e pare

  Hapur nga labja, 26-08-2011 06:14 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,994
  24-07-2013, 06:32 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,833
  24-07-2013, 06:25 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Falje ..!!

  Hapur nga Bela14, 06-02-2011 09:46 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,929
  24-07-2013, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Sa larg mund te shkoj zilia ndaj dikujt?

  Hapur nga kledii, 01-08-2010 05:08 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,909
  24-07-2013, 12:33 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Urime muaj i bekuar i Ramazanit.

  Hapur nga Erinaa, 01-08-2011 05:05 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,823
  24-07-2013, 09:55 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Pse paguajne gjithmon meshkujt!?!

  Hapur nga Elson8655, 02-02-2011 11:16 PM
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,583
  24-07-2013, 09:55 AM Shko tek postimi i fundit
 26. Sa shpenzuat sot?

  Hapur nga ReniX, 04-11-2008 08:02 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 8,248
  23-07-2013, 11:58 PM Shko tek postimi i fundit
 27. I Habitur Diēka qe nuk e keni kuptuar, ose te pakten deri me sot

  Hapur nga ReniX, 25-02-2013 10:47 PM
  2 Faqe
  1 2
  argetim, facebook, forum, humor, lidhje, pyejte, receta, shqip, vajza
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 9,117
  23-07-2013, 11:38 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.