Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 4 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Temat nga 91 deri nė 120 prej 148

Forumi: Rrjeti Kompjuterik dhe P2P

Gjithēka mbi Network , ndarjen e informacioneve, Peer to Peer dhe programet per te ndryshme si eMule apo BitTorrent.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ēfarė ėshtė Open Source

  Hapur nga Lirenti, 28-02-2008 08:50 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,428
  27-02-2013, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Sondazh Sondazh: Cfare eshte me mire te kesh IP Statike apo IP dinamike

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 04:39 PM
  adresa ip, kompjuter internet, probleme kompjuteri, wifi falas, wifi internet
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,878
  29-03-2012, 06:44 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,620
  29-03-2012, 06:19 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Cila esht ISP juaj?

  Hapur nga kristimcs, 09-05-2009 07:44 PM
  2 Faqe
  1 2
  adsl, albania internet, internet, internet isp, telekom
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 16,314
  28-03-2012, 02:30 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Smile RapidShare duhet tė filtroj pėrmbajtjet

  Hapur nga vaaldr1n, 18-03-2012 12:13 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,769
  18-03-2012, 12:13 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Pinguin P2P per Windows 7, gati Emule 0.50a

  Hapur nga ReniX, 01-04-2010 07:21 PM
  emule p2p, p2p windows, shkakro filma, shkarko emule, shkarko falas, shkarko muzik
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,274
  13-03-2012, 07:53 PM Shko tek postimi i fundit
 5. RetroShare, thua te jete e ardhmja ???

  Hapur nga TraHaNa, 06-03-2012 12:08 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,160
  10-03-2012, 05:48 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 32,350
  26-02-2012, 02:01 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Site qe zbrisni torrent files!?

  Hapur nga TraHaNa, 19-02-2012 07:51 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,001
  21-02-2012, 12:31 AM Shko tek postimi i fundit
 7. Ku pėrfundoj Megavideo - Pse nuk me hapet Megavideo

  Hapur nga ReniX, 02-02-2012 02:43 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 17,200
  18-02-2012, 04:49 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Sondazh 1/3 e popullsisė botėrore futet nė Internet

  Hapur nga ReniX, 06-01-2012 02:56 PM
  celular, internet, statistika, wifi, wifi hack
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,738
  06-01-2012, 05:32 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Ndihmė rreth programit uTorrent

  Hapur nga vaaldr1n, 15-11-2011 08:34 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,419
  24-11-2011, 07:05 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,509
  18-11-2011, 08:49 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Pyetje Shperndarja e sinjalit wireless

  Hapur nga en03, 23-09-2010 11:14 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,648
  23-10-2011, 02:32 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Bittorrent 8 Beta per Windows - Shkarko pa limit

  Hapur nga ReniX, 18-05-2011 03:36 PM
  bittorent, file pirate, p2p, rrjeti kompjuterit, shkarko filma, shkarko muzik, torrent
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,624
  19-05-2011, 11:42 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Arrow Zhbllokoni Routerin tuaj

  Hapur nga ReniX, 22-03-2011 02:16 PM
  adresa, guida, hacker, internet, kompjuter, network, panel, router
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,615
  22-03-2011, 08:35 PM Shko tek postimi i fundit
 13. A gjendet passwordi i nje routeri wireless?

  Hapur nga satyricon606, 27-08-2010 05:48 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,377
  23-02-2011, 12:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,319
  17-02-2011, 03:29 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Post Interneti nė Shqipėri dhe nė Kosovė.

  Hapur nga vaaldr1n, 30-10-2010 04:04 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 15,044
  03-11-2010, 08:04 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 18,280
  13-05-2010, 03:51 PM Shko tek postimi i fundit
 15. Motor kerkimi (Torrent, mp3, film, etj..)

  Hapur nga Arjol, 08-01-2010 08:35 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,807
  28-04-2010, 07:11 PM Shko tek postimi i fundit
 16. 32 Torrent Sites me te mira te Internetit!

  Hapur nga EMAUS, 08-01-2010 10:50 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,872
  27-04-2010, 10:57 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Post Teknologjia ISDN

  Hapur nga MAJDI, 29-01-2010 10:31 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,954
  25-03-2010, 05:50 AM Shko tek postimi i fundit
 18. Ēfarė duhet tė dini pėr Wireless LAN

  Hapur nga ReniX, 07-10-2008 04:44 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,025
  13-03-2010, 01:58 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Video Ne brendesi te Data Center i MasterCard

  Hapur nga ReniX, 14-01-2010 03:38 PM
  amerik, banke, data center, dollar, euro, europ, kart krediti, mastercard, para
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,708
  14-01-2010, 03:38 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Zbulohen lėshime tė reja nė Internet Explorer

  Hapur nga aurel, 23-11-2009 08:26 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,626
  23-11-2009, 08:26 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Edhe njė krimb sulmon pėrdoruesit e iPhone

  Hapur nga aurel, 23-11-2009 08:16 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,635
  23-11-2009, 08:16 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Arrow Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tel

  Hapur nga MAJDI, 23-11-2009 11:54 AM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,852
  23-11-2009, 12:03 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Arrow Nje tutorial per BitTorrent

  Hapur nga MAJDI, 23-11-2009 08:50 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,221
  23-11-2009, 08:50 AM Shko tek postimi i fundit
 24. Krimbi i parė pėr iPhone – ikee

  Hapur nga aurel, 09-11-2009 08:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,644
  09-11-2009, 08:47 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,879
  07-11-2009, 07:20 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.