Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345
Temat nga 121 deri nė 148 prej 148

Forumi: Rrjeti Kompjuterik dhe P2P

Gjithēka mbi Network , ndarjen e informacioneve, Peer to Peer dhe programet per te ndryshme si eMule apo BitTorrent.

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Ēfarė ėshtė Open Source

  Hapur nga Lirenti, 28-02-2008 08:50 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,428
  27-02-2013, 09:29 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Blogu i njohur teknologjik shpėrndante viruse

  Hapur nga aurel, 28-10-2009 09:24 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,142
  03-11-2009, 12:08 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Sėrish ndryshime nė Facebook

  Hapur nga aurel, 26-10-2009 08:40 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,875
  27-10-2009, 06:40 PM Shko tek postimi i fundit
 3. 1Centplus shėnjestėr e hakerėve

  Hapur nga aurel, 15-10-2009 08:07 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,356
  15-10-2009, 08:07 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Sulme kompjuterike nga Facebook

  Hapur nga aurel, 05-10-2009 07:45 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,738
  12-10-2009, 08:30 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,636
  12-10-2009, 08:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,549
  12-10-2009, 06:50 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,464
  09-10-2009, 08:13 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,271
  08-10-2009, 06:57 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Si te aktivizoni Local Area Conection

  Hapur nga edli, 07-10-2009 06:55 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,644
  07-10-2009, 07:14 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,174
  26-09-2009, 10:28 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Facebook me 300 milionė pėrdorues

  Hapur nga aurel, 16-09-2009 09:57 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,136
  17-09-2009, 02:10 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Sulmi i ri dashakeq ka cak pėrdoruesit e Firefox

  Hapur nga aurel, 02-09-2009 07:59 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,120
  09-09-2009, 05:55 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Fillon punimet konferenca e lirisė sė softuerit

  Hapur nga aurel, 29-08-2009 05:11 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,832
  29-08-2009, 05:11 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Biel ylli mė i rrezikshėm nė internet

  Hapur nga aurel, 25-08-2009 07:39 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,241
  26-08-2009, 02:15 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Nuk ka qasje nė “The Pirate Bay”

  Hapur nga aurel, 25-08-2009 07:20 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,822
  26-08-2009, 07:07 AM Shko tek postimi i fundit
 11. Faqet mė tė rrezikshme nė internet

  Hapur nga aurel, 24-08-2009 07:21 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,654
  24-08-2009, 07:21 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Pyetje per hyrjen nga PC ime ne nje pc tjeter???

  Hapur nga Altin111, 08-09-2007 08:31 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 26,543
  16-07-2009, 02:29 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Mateni Shpejtesine e Internetit

  Hapur nga Altin111, 28-01-2008 06:31 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,131
  24-06-2009, 07:41 PM Shko tek postimi i fundit
 14. Smile Si te gjejme nje rrjet WIFI Falas

  Hapur nga ReniX, 11-06-2009 07:53 PM
  celular, internet, kompjuter, netbook, notebook, rrejt pc, wifi, wifi falas
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,335
  11-06-2009, 07:53 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,668
  15-05-2009, 06:34 PM Shko tek postimi i fundit
 15. C'fare eshte emule, dhe si funksionon??

  Hapur nga kuklla, 29-03-2008 06:52 PM
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,133
  24-03-2009, 10:16 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Tė gjithė kodet nga router - Free ADSL

  Hapur nga EMAUS, 29-01-2009 05:14 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,772
  24-03-2009, 04:16 AM Shko tek postimi i fundit
 17. Pyetje Skano Network-un per Portet e Hapura!

  Hapur nga Design, 03-03-2009 04:52 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,062
  03-03-2009, 04:52 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Bluetooth network

  Hapur nga Loni10, 23-06-2008 09:51 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,664
  23-06-2008, 11:17 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Cfare eshte Wireless?

  Hapur nga Altin111, 28-01-2008 08:14 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,345
  28-01-2008, 08:14 PM Shko tek postimi i fundit
 20. [P2P] Si te instalojm programin BitTorrent

  Hapur nga ReniX, 23-02-2007 08:09 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,373
  08-12-2007, 05:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,276
  23-02-2007, 07:56 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,181
  01-01-1970, 01:00 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 5 nga 5 FillimiFillimi 12345

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.