Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Temat nga 1 deri nė 23 prej 23

Forumi: Sisteme Operative

Mbi Sistemet Operative te Kompjuterave. Jo Linke Pirat apo Seriale

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Tutoriale, guida, truke pėr sistemet operativė qė Microsoft ka publikuar. Do tė gjeni gjithashtu shumė video, tutoriale dhe programe nė shqip. Jo Linke Pirat apo Seriale

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 212
  • Postime: 830

  Postimi i Fundit:

 2. Kushtuar Shpėrndarjeve tė Linux dhe paketave qė ai pėrbėhet si dhe problemet e hasura gjatė pėrdorimit. Ubuntu, Ferdora,Mint, Debian etj

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 78
  • Postime: 340
 3. Dedikuar pėrdoruesve tė Mac Os X dhe tė gjithė botės Apple dhe produkteve tė saj. iPod dhe teknologjia mė e fundit e telefonave. Snow Leopard.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 88
  • Postime: 258
 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Pamje nga Desktopi im

  Hapur nga Altin111, 24-08-2007 09:29 PM
  24 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 24
  • Pėrgjigje: 473
  • Lexime: 197,888
  19-10-2013, 02:24 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Windows greek

  Hapur nga nigji, 28-09-2014 03:06 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,265
  13-12-2015, 07:22 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Programe Kina do tė ndertoj Sistemin Operativ Nacional

  Hapur nga ReniX, 26-08-2014 09:35 AM
  kina, kompjuter problem, kompjutera
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,709
  29-08-2014, 11:17 AM Shko tek postimi i fundit
 3. Thumbs up Windows XP SP3 World Wide 2011

  Hapur nga Erdi, 15-06-2011 10:23 PM
  windows xp
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,516
  02-08-2014, 05:57 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Thumbs up Celulare Spia - Pergjues

  Hapur nga anonymus, 30-07-2013 01:52 AM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,144
  08-08-2013, 06:32 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Windows 8.1 Preview

  Hapur nga TraHaNa, 27-06-2013 06:59 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,800
  28-06-2013, 03:18 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Bota Formatizimi i nje Lokal Disk ose particion.

  Hapur nga LittleHack, 20-04-2013 09:35 PM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,629
  20-04-2013, 09:45 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,365
  18-04-2013, 10:12 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Si te instaloj ubuntu

  Hapur nga olsiani, 12-03-2013 03:39 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,898
  12-03-2013, 06:02 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,482
  19-10-2012, 10:37 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,693
  03-05-2012, 06:09 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Dark Web

  Hapur nga aliu, 02-05-2012 10:47 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,873
  03-05-2012, 02:39 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Smile Chrome OS me pamje te Windows

  Hapur nga vaaldr1n, 11-04-2012 02:58 PM
  chromeos, google, microsoft, sistem operativ, windows
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,660
  11-04-2012, 02:58 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,826
  05-02-2012, 01:13 AM Shko tek postimi i fundit
 10. Thumbs up Si Te Gjejm "Product Key" te cdo Windows!

  Hapur nga A1Ani, 23-10-2011 07:57 PM
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 12,300
  17-11-2011, 03:39 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Post Win Xp Sp3 From English To German(Deutch)

  Hapur nga A1Ani, 23-10-2011 02:08 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,074
  25-10-2011, 01:05 PM Shko tek postimi i fundit
 12. Thumbs up Shkarko Windows 8 Pre-Beta (Developer Preview)

  Hapur nga vaaldr1n, 20-09-2011 12:38 PM
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 10,679
  22-09-2011, 02:18 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,742
  18-08-2011, 01:44 PM Shko tek postimi i fundit
 13. Fedora core 4

  Hapur nga michele, 16-07-2009 04:01 PM
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,008
  13-05-2011, 10:42 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,547
  16-03-2011, 07:38 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,238
  23-02-2011, 11:45 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Foto Lirenti.com ne Ekranin tuaj!

  Hapur nga ReniX, 14-03-2010 04:09 PM
  argetim, diskutime, djem shqiptar, forum shqip, foto desktop, foto nga ekrani, komunitet shqiptar, lirenti, mesazhe, muzike, muzike shqip, vajza shqiptare
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,105
  04-05-2010, 01:10 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Thumbs up Me ne fund kompjuter i ri!

  Hapur nga ReniX, 02-03-2010 04:56 PM
  bli kompjuter, komjuter, komjuter i ri, multimedia, pjes kompjuteri, video shqip
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,688
  02-03-2010, 11:42 PM Shko tek postimi i fundit
 16. Gjuha shqip e Nuke-Evolution

  Hapur nga Lirenti, 28-02-2008 09:40 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,488
  28-02-2008, 09:40 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.