Receta Gatimi
+ Fillo njė Diskutim tė Ri

Forumi: Projekti

Informacione qė kanė tė bėjnė me forumin si dhe problemet e anėtarėve.

Nėn-Forume Tema / Postime  Postimi i Fundit

 1. Nėse keni kėrkesa pėr reklama apo oferta tė ndryshme pėr tė bėrė, mund tė pėdorni kėtė Forum.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 30
  • Postime: 270
 2. Nė kėtė nėnforum jeni tė lutur tė shprehni sygjerimet,ankesat,dhe pakėnaqėsitė qė keni ndaj stafit sė forumit dhe anėtarėve.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 59
  • Postime: 465
 3. Shpjegime rreth Shėrbimeve tė ndyshme dhe mėnyra se si pėrdoren ato (Salle Lojrash, Sudoku, Dyqani, Pikėt etj)

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 74
  • Postime: 854
 4. Arkivi ku grumbullohen temat e forumit te cilat nuk kanė mė vlerė ose i ka ikur koha.Vėtėm mund ti lexoni.

  Veprime nė Forum:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 24
  • Postime: 3,399
+ Fillo njė Diskutim tė Ri