+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Temat nga 31 deri nė 60 prej 70

Forumi: Vogėlushėt Shqiptarė

Ky forum ėshtė pėr fėmijėt shqiptarė. Kėtu mund tė postoni pėrralla, gjėegjėza, foto, kėngė dhe tregime pėr ta nė gjuhėn shqipe.

 1. Wink Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fabula dhe Perralla per Femije te vegjel

  Hapur nga ReniX, 29-08-2014 10:28 PM
  fabula, femije, perralla
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 95,576
  29-08-2014, 10:32 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Vjershat per vitin e ri

  Hapur nga kuklla, 02-01-2009 10:17 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 183,016
  19-12-2013, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 1396 Piktura dhe Foto per ti ngjyrosur femijet tuaj

  Hapur nga EMAUS, 31-03-2009 09:57 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 81,788
  16-11-2012, 11:08 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Perralla te ndryshme per te medhenj e te vegjel

  Hapur nga EMAUS, 27-09-2007 11:29 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 137,782
  24-11-2009, 06:29 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Poezi dhe kenge per femije

  Hapur nga Nerti, 17-10-2008 06:45 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 61,050
  08-10-2009, 03:26 PM Shko tek postimi i fundit
 1. I Habitur Talentet shqiptare neper bote

  Hapur nga argent, 30-01-2011 10:30 AM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,640
  15-06-2011, 03:12 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Nje vizite ne kopshtin Zoologjik

  Hapur nga ReniX, 10-04-2011 11:52 PM
  cjap, elefant, femijet, foto, foto kafshesh, fotografi, gjiraf, kafshe te egra, kopsht zoologjik, majmun, tiger, vogelushet
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,090
  15-06-2011, 03:04 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Kenge te huaja per femije

  Hapur nga EMAUS, 20-11-2008 09:07 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 16,124
  18-04-2011, 03:00 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Nastradini dhe Gomari

  Hapur nga ReniX, 22-01-2011 10:07 PM
  femije, foto, foto shqip, vogelushe, vogelushet shqiptar
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,682
  22-01-2011, 10:18 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Dėshironi tė keni fėmijė tė zgjuar?

  Hapur nga ardona, 05-07-2010 02:06 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,634
  07-01-2011, 08:36 PM Shko tek postimi i fundit
 6. Sporti pėr fėmijėt

  Hapur nga ardona, 25-11-2010 10:57 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,692
  07-01-2011, 08:34 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Post Kerkes - Fletore e modeluar pėr abetaren?

  Hapur nga toni07, 09-11-2010 08:38 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,610
  07-01-2011, 08:31 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Fėmijėt shqiptarė para TV, drejt obezitetit

  Hapur nga ReniX, 07-10-2010 06:40 PM
  emra, emra bebash, femije, foto bebash, gazeta shqip, lojra femije, televizioni, tv shqip, vogelushet shqiptar
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,552
  29-12-2010, 03:13 PM Shko tek postimi i fundit
 9. Femijet Profesional gjate punes tyre!

  Hapur nga ReniX, 23-12-2010 02:31 AM
  femije, femije shqiptar, gjej pune, profesion, vogelusha shqiptar
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,726
  29-12-2010, 03:01 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,970
  02-12-2010, 06:31 PM Shko tek postimi i fundit
 10. Emer vajze

  Hapur nga Nerti, 17-05-2010 02:50 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  emer bebi, emer femije, emer vajze, emri bukur, vajza
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 35,396
  24-09-2010, 11:12 PM Shko tek postimi i fundit
 11. Lojrat e femijeve para kompjuterit

  Hapur nga ardona, 07-05-2010 12:37 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,238
  26-07-2010, 11:28 AM Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Qeshė i vogėl e u rrita :D

  Hapur nga amarsyla, 06-07-2010 10:39 AM
  femije, i vogel, qeshe, shkolla, vjersha
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,618
  23-07-2010, 08:02 AM Shko tek postimi i fundit
 13. Puthja e nėnės, efektive kundėr infeksionit

  Hapur nga ardona, 05-07-2010 01:31 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,503
  22-07-2010, 12:23 AM Shko tek postimi i fundit
 14. Gjėegjėzė pėr Femije

  Hapur nga ardona, 05-07-2010 02:31 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,546
  05-07-2010, 02:47 AM Shko tek postimi i fundit
 15. Frikėsimi i fėmijėve dhe pasojat

  Hapur nga ardona, 05-07-2010 02:05 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,968
  05-07-2010, 02:05 AM Shko tek postimi i fundit
 16. Post Borbardha

  Hapur nga MAJDI, 17-05-2010 08:31 PM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,977
  19-05-2010, 10:42 PM Shko tek postimi i fundit
 17. Kėsulkuqja

  Hapur nga MAJDI, 17-05-2010 08:32 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,744
  17-05-2010, 08:32 PM Shko tek postimi i fundit
 18. Filma vizatimore me perkthim ne shqip

  Hapur nga Bibina, 22-11-2009 10:47 AM
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,951
  17-05-2010, 08:28 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,528
  22-11-2009, 04:07 PM Shko tek postimi i fundit
 19. Emer Vajze

  Hapur nga Nerti, 19-02-2009 11:42 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 16,483
  30-10-2009, 06:08 PM Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,142
  05-10-2009, 01:01 PM Shko tek postimi i fundit
 20. Video me te qeshura femijesh

  Hapur nga EMAUS, 23-09-2009 09:34 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,468
  24-09-2009, 01:19 PM Shko tek postimi i fundit
 21. Talking Gjeagjeza per femije!

  Hapur nga Nerti, 27-06-2009 09:47 AM
  3 Faqe
  1 2 3
  femije, gjeagjeza, muzike, poezi
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 76,113
  16-09-2009, 08:48 PM Shko tek postimi i fundit
 22. Video Fragmente te shkeputura nga Madagascar

  Hapur nga ReniX, 18-06-2009 04:30 PM
  filma, filma per femije, humor, shqip, video
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,769
  18-06-2009, 06:07 PM Shko tek postimi i fundit
 23. Femijet qe dalin te lypin

  Hapur nga Nerti, 03-03-2009 01:20 PM
  ankesa, euro, varferi
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,559
  02-06-2009, 07:14 PM Shko tek postimi i fundit
 24. Tirane, aktivitete per 1 Qershorin

  Hapur nga eugjeni, 01-06-2009 07:53 PM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,805
  02-06-2009, 09:22 AM Shko tek postimi i fundit
 25. Pse gėnjejnė fėmijėt?

  Hapur nga Altin111, 01-10-2007 11:47 AM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,248
  24-05-2009, 01:18 PM Shko tek postimi i fundit
 26. Arrow Nje sit interesant per femijet

  Hapur nga genocid, 17-04-2009 06:17 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,452
  17-04-2009, 06:17 PM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.