+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Temat nga 61 deri nė 70 prej 70

Forumi: Vogėlushėt Shqiptarė

Ky forum ėshtė pėr fėmijėt shqiptarė. Kėtu mund tė postoni pėrralla, gjėegjėza, foto, kėngė dhe tregime pėr ta nė gjuhėn shqipe.

 1. Wink Temė e rėndėsishme Kryetemė: Fabula dhe Perralla per Femije te vegjel

  Hapur nga ReniX, 29-08-2014 10:28 PM
  fabula, femije, perralla
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 95,576
  29-08-2014, 10:32 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Vjershat per vitin e ri

  Hapur nga kuklla, 02-01-2009 10:17 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 183,016
  19-12-2013, 09:48 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 1396 Piktura dhe Foto per ti ngjyrosur femijet tuaj

  Hapur nga EMAUS, 31-03-2009 09:57 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 81,788
  16-11-2012, 11:08 AM Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Perralla te ndryshme per te medhenj e te vegjel

  Hapur nga EMAUS, 27-09-2007 11:29 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 137,782
  24-11-2009, 06:29 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Poezi dhe kenge per femije

  Hapur nga Nerti, 17-10-2008 06:45 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 61,050
  08-10-2009, 03:26 PM Shko tek postimi i fundit
 1. Ndeshkim apo falje per gabimet e femijeve???

  Hapur nga Nerti, 25-03-2009 04:41 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,149
  31-03-2009, 03:55 PM Shko tek postimi i fundit
 2. Femijet kapricoze

  Hapur nga noemi84, 12-03-2009 10:47 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,936
  25-03-2009, 08:54 PM Shko tek postimi i fundit
 3. Kėshilla pėr foshnjat 0-12 muajsh

  Hapur nga EMAUS, 20-11-2008 05:06 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 13,193
  25-03-2009, 04:32 PM Shko tek postimi i fundit
 4. Zbavitja e femijeve shqipetare

  Hapur nga Nerti, 02-03-2009 11:04 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,182
  13-03-2009, 01:16 PM Shko tek postimi i fundit
 5. Video kuklla gazmore per femije

  Hapur nga EMAUS, 20-11-2008 09:27 AM
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 19,471
  20-11-2008, 10:41 AM Shko tek postimi i fundit
 6. 1 shtatori, dita e pare e shkolles.

  Hapur nga kuklla, 01-09-2008 10:27 AM
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,887
  01-09-2008, 04:15 PM Shko tek postimi i fundit
 7. Femijet :) :)

  Hapur nga Altin111, 31-01-2008 11:30 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,692
  26-02-2008, 02:24 PM Shko tek postimi i fundit
 8. Pedofilia, SI TE MBRONI FEMIJET

  Hapur nga ema_d, 21-01-2008 12:56 AM
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,021
  21-01-2008, 01:37 AM Shko tek postimi i fundit
 9. DISA RREGULLA PER EDUKIMIN E FEMIJEVE

  Hapur nga ema_d, 21-01-2008 12:59 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,234
  21-01-2008, 12:59 AM Shko tek postimi i fundit

+ Fillo njė Diskutim tė Ri
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Opsine dhe Informacionet e Forumit

Moderatorėt e kėtij Forumi

Opsionet e Shfaqjes sė Temave

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Ju mundėsonė tė zgjidhni njė datė nga ku temat e forumit do tė renditen.

Rendit temat nė...

Shėnim: kur i rėnditni sipas datės, 'mėnyrė zbritėse' tė rejat do ju dalin nė fillim.