Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: sport

Faqja 1 nga 2 1 2

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,643
  Postimi i Fundit: 20-05-2016 11:19 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,798
  Postimi i Fundit: 03-03-2015 07:44 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,543
  Postimi i Fundit: 29-08-2014 07:06 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. A duhet tė merremi me Joga?

  Hapur nga ReniX, 10-03-2013 04:39 PM
  argetim, fitness, relax, sport, stres, yoga
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,057
  Postimi i Fundit: 29-08-2014 02:40 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 2. Sonte Norvegji-Shqipėri: Jepni parashikimet tuaja

  Hapur nga ReniX, 22-03-2013 01:42 PM
  2 Faqe
  1 2
  futboll, live score, sport
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 10,732
  Postimi i Fundit: 08-06-2013 07:46 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,860
  Postimi i Fundit: 03-03-2013 01:11 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Futbolli

  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,321
  Postimi i Fundit: 26-09-2012 08:14 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 3. Ndeshjet dhe Rezultatet e UEFA EURO 2012 - Poland Ukraine

  Hapur nga ReniX, 24-05-2012 05:19 PM
  8 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 29,615
  Postimi i Fundit: 03-07-2012 08:56 PM
  nga aliu  Shko tek postimi i fundit
 4. Tifozet e Euro 2012

  Hapur nga ReniX, 13-06-2012 12:53 PM
  euro 2012, europian, femra, futboll, sport, vajza
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,741
  Postimi i Fundit: 13-06-2012 04:45 PM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
 5. Lamtumira e Pep Guardioles

  Hapur nga ReniX, 06-05-2012 01:31 PM
  barcelona, futbolli spanjoll, messi, real madrit, spanje, sport
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,948
  Postimi i Fundit: 06-05-2012 09:17 PM
  nga olsii  Shko tek postimi i fundit
 6. Dita Perfekte e nje Mashkulli

  Hapur nga ReniX, 19-04-2012 01:14 PM
  argetim, birra, femer, femra, golf, lojra, male, mashkull, qef, seksi, sexy, sport
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,357
  Postimi i Fundit: 21-04-2012 09:15 PM
  nga olsii  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,635
  Postimi i Fundit: 14-04-2012 12:15 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 7. Sondazh: Cilet nga keta trajner te AC Milan ju ka pelqyer me shume

  Hapur nga ReniX, 05-04-2012 09:15 PM
  calcio, futboll, itali, milan, serie a, sport, supersport
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,298
  Postimi i Fundit: 10-04-2012 08:39 PM
  nga STJUART  Shko tek postimi i fundit
 8. Champions League: Milan- Barcelona

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 12:15 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  barcelona, champions league, futboll, milan, sport, supersport, tifoz
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 13,923
  Postimi i Fundit: 05-04-2012 09:07 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 9. Juventus Milan - Formacioni dhe Foto

  Hapur nga ReniX, 20-03-2012 04:03 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  juventus, kupe italis, milan, sport, supersport
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 13,475
  Postimi i Fundit: 25-03-2012 07:23 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 10. Kalendari per CHAMPIONS LEAGUE 2011-2012

  Hapur nga ReniX, 19-03-2012 11:14 AM
  champions leauge, futboll, hd sport, sport, supersport
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,998
  Postimi i Fundit: 19-03-2012 10:41 PM
  nga olsii  Shko tek postimi i fundit
 11. Digitalb HD dhe Audio 5.1

  Hapur nga ReniX, 05-01-2012 08:33 PM
  abonim digitalb, digitalb hd, sport, sport hd, super sport
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,735
  Postimi i Fundit: 05-02-2012 12:42 AM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,595
  Postimi i Fundit: 09-01-2012 09:50 PM
  nga gjendar  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Kuriozitete

 12. Goli me rrofishat i Rooney

  Hapur nga ReniX, 14-02-2011 12:23 PM
  angli, champions, gol, serie a, sport
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,424
  Postimi i Fundit: 14-02-2011 12:32 PM
  nga gjendar  Shko tek postimi i fundit
 13. Sportisti 11-vjeēar pa kėmbė e duar

  Hapur nga gjendar, 21-12-2010 10:33 PM
  sport
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,205
  Postimi i Fundit: 22-12-2010 07:14 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Kuriozitete

 14. Ky tifo nuk eshte pare ndonjehere!

  Hapur nga ReniX, 20-12-2010 01:07 PM
  argetim, humor, procesi sportiv, sport, sport live, video sport
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,221
  Postimi i Fundit: 21-12-2010 01:09 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Futbolli

 15. Bukuroshe ne fushen e tenisit!

  Hapur nga ReniX, 25-06-2010 07:16 PM
  bukuroshe, foto, foto galeri, foto seksi, live, sport, sport live, sporti shqiptar, tenis, video
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,550
  Postimi i Fundit: 27-07-2010 09:34 PM
  nga argent  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,955
  Postimi i Fundit: 26-06-2010 02:00 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 16. Bukuroshet e Boterorit - Vuvuzela Afrike 2010!

  Hapur nga ReniX, 19-06-2010 07:08 AM
  boteror, bukuri, bukuroshe, football, futboll, seksi, sport, sport live, vajza, vajza hot, vajza seksi
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,920
  Postimi i Fundit: 19-06-2010 07:10 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 17. Finale e Champions League: Bayern - Inter

  Hapur nga ReniX, 22-05-2010 08:54 PM
  champions, filale, futboll, inter, milan, sport
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,390
  Postimi i Fundit: 23-05-2010 10:28 AM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 25 prej 32
Faqja 1 nga 2 1 2