Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: probleme

Kėrko: Search took 0.00 seconds; generated 55 minute(s) ago.

 1. Kujdes: Mos e bėni kėtė veprim nė iPhone!

  Hapur nga vaaldr1n, 15-02-2016 03:44 PM
  apple, ios, iphone, kujdes, probleme, smartphone
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,891
  Postimi i Fundit: 15-02-2016 03:44 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,087
  Postimi i Fundit: 18-01-2016 09:14 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Probleme me Kompjuterin??!

  Hapur nga ReniX, 17-06-2008 12:36 AM
  25 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 25
  • Pėrgjigje: 492
  • Lexime: 192,876
  Postimi i Fundit: 20-12-2014 06:53 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,528
  Postimi i Fundit: 17-12-2014 05:06 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 3. Problem me bet365

  Hapur nga paolo maldini, 17-11-2013 06:38 PM
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,580
  Postimi i Fundit: 20-11-2013 12:53 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 4. 13 Librat Shkencor dhe Inovacioni sipas Bill Gates

  Hapur nga ReniX, 26-10-2013 11:59 AM
  bora, jeta, libra, probleme, shkence
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,279
  Postimi i Fundit: 26-10-2013 11:59 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 5. Personi Siper....2

  Hapur nga ReniX, 01-06-2012 11:17 PM
  11 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 11
  argetim, forum diskutime, fotografi, humor, kohe e lire, merzitje, personi siper, probleme, shoqeri, video
  • Pėrgjigje: 203
  • Lexime: 84,391
  Postimi i Fundit: 12-10-2013 08:21 PM
  nga Erinaa  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Chit Chat

 6. Windows: Ja si tė veproni kur Windows nuk e njeh USB-nė tuaj

  Hapur nga vaaldr1n, 26-07-2013 09:10 PM
  guida, kompjuter, probleme, tutoriale, usb, windows, zgjidhje
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,138
  Postimi i Fundit: 27-07-2013 06:42 AM
  nga jomina  Shko tek postimi i fundit
 7. Windows: Probleme me USB ? Ja disa keshilla

  Hapur nga vaaldr1n, 04-08-2012 03:13 PM
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,787
  Postimi i Fundit: 12-01-2013 04:57 PM
  nga TraHaNa  Shko tek postimi i fundit
 8. Windows: Keni harruar fjalekalimin e Windows-it ? Nuk ka problem!

  Hapur nga vaaldr1n, 23-09-2012 05:46 PM
  fjalekalim, guide, harrese, keshilla, ndihma, probleme, windows
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,129
  Postimi i Fundit: 23-09-2012 09:02 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,623
  Postimi i Fundit: 06-08-2012 03:27 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 9. Windows: Si te ndryshoni Butonat ne Tastjer

  Hapur nga ReniX, 07-06-2012 05:03 PM
  guida, kompjuter, mesime, probleme, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,596
  Postimi i Fundit: 07-06-2012 05:03 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 10. Rikupero te dhenat nga hardisk i demtuar

  Hapur nga ReniX, 10-06-2009 08:42 PM
  download, falas, hardisk, informatike, kompjuter, partition, probleme, program
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,127
  Postimi i Fundit: 19-03-2012 10:25 AM
  nga vangeli  Shko tek postimi i fundit
 11. Java magjike per femijet!

  Hapur nga ReniX, 15-02-2011 11:35 AM
  bebe, femije, keshilla, probleme, shendeti, trupi
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,729
  Postimi i Fundit: 15-02-2011 07:41 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 12. Disa teknika joshese - Per femren dhe mashkullin!

  Hapur nga ReniX, 14-02-2011 05:36 PM
  cifte, dashuri, lidhje, love, probleme, psikolog, romance, studime
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 16,599
  Postimi i Fundit: 15-02-2011 06:24 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

 13. Microsoft Mathematics 4.0: Shkarko Falas

  Hapur nga ReniX, 20-01-2011 11:00 PM
  ekuacione, matematika, microsoft, probleme, profesor, windows
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,173
  Postimi i Fundit: 20-01-2011 11:03 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16