Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: kinematografia

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,098
  Postimi i Fundit: 16-02-2016 07:11 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Ēmimet "Golden Globes"

  Hapur nga vaaldr1n, 18-01-2016 11:28 AM
  ēmime, golden globes, kinematografia, vip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,178
  Postimi i Fundit: 18-01-2016 11:28 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,914
  Postimi i Fundit: 10-03-2015 01:22 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Tė mėdhenjtė e kinemasė pa “Oscar”

  Hapur nga vaaldr1n, 25-02-2015 12:34 AM
  aktor, ēmime, filma, kinematografia, oscar
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,640
  Postimi i Fundit: 25-02-2015 12:34 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,824
  Postimi i Fundit: 18-12-2014 05:19 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 3. VIP-at pa Photoshop! (video)

  Hapur nga vaaldr1n, 23-11-2014 11:04 PM
  aktor, bota, kinematografia, photoshop, televizion, vip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,885
  Postimi i Fundit: 23-11-2014 11:04 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,392
  Postimi i Fundit: 26-08-2012 12:02 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 4. Cmimet Oscar 2010 - Nominuesit dhe Fotogaleri

  Hapur nga ReniX, 08-03-2010 12:23 AM
  ēmimet oscar, kinema, kinematografia, nominuesit, oscar, oscar 2010
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,747
  Postimi i Fundit: 08-03-2010 12:24 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,286
  Postimi i Fundit: 27-02-2009 06:28 PM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 10