Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: politike

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Kryeministria, si ka qenė dhe si do jete!

  Hapur nga ReniX, 22-09-2013 11:21 AM
  edi rama, europe, ndertime, politike, shteti shqiptar
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,452
  Postimi i Fundit: 25-09-2013 07:15 PM
  nga mOrtaja123  Shko tek postimi i fundit
 2. Cila eshte gjeja qe nuk do ta beje kurre

  Hapur nga ReniX, 28-03-2012 05:23 PM
  diskutim shoqeror, ekonomia, imazhe falas, politike, shoqeria
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,125
  Postimi i Fundit: 28-07-2013 09:07 PM
  nga ema love  Shko tek postimi i fundit
 3. Ne France votohet per President

  Hapur nga ReniX, 21-04-2012 06:36 PM
  euro, europe, france, korrupsion, politike, president, shqiperi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,806
  Postimi i Fundit: 06-05-2012 07:07 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,458
  Postimi i Fundit: 30-03-2012 07:50 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 4. A keni dhėnė ndonjėhere ryshfet?

  Hapur nga ReniX, 27-01-2011 03:25 PM
  2 Faqe
  1 2
  euro, korrupsion, leke, para, politike, provime, rinia shqiptare, ryshfet, shqip, tirane
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,361
  Postimi i Fundit: 29-01-2011 11:01 AM
  nga driteron  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5