Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: shteti shqiptar

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Kryeministria, si ka qenė dhe si do jete!

  Hapur nga ReniX, 22-09-2013 11:21 AM
  edi rama, europe, ndertime, politike, shteti shqiptar
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,452
  Postimi i Fundit: 25-09-2013 07:15 PM
  nga mOrtaja123  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1