Kėrko:

Etiketė: fraza dashurie

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Temė e rėndėsishme Kryetemė: 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!

  Hapur nga X-man, 12-05-2009 10:41 PM
  3 Faqe
  1 2 3
  dashuri, fraza dashurie, love
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 26,163
  Postimi i Fundit: 08-01-2017 05:55 PM
  nga paolo maldini  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Hapur nga briken, 14-11-2008 07:46 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  facebook, femrat, fraza, fraza dashurie, vajza
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 144,101
  Postimi i Fundit: 30-11-2014 11:04 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 3. Thenie, Citme, Fraza me Foto

  Hapur nga ReniX, 16-06-2012 06:44 PM
  citime, fraza dashurie, thenie
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,394
  Postimi i Fundit: 16-06-2012 07:30 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 4. Fraza dhe Dedikime te ndryshme

  Hapur nga ReniX, 04-04-2011 11:26 PM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 26,796
  Postimi i Fundit: 10-09-2011 09:51 PM
  nga labja  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 5