Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: computer

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,422
  Postimi i Fundit: 20-04-2016 02:10 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Hard Disk me hapesire 8TB Memorie

  Hapur nga ReniX, 30-08-2014 05:17 PM
  computer, hard disk, hdd
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,309
  Postimi i Fundit: 16-09-2014 07:47 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Loje: Bashko 9 Pikat me vetem 4 Levizje

  Hapur nga ReniX, 29-03-2011 10:10 PM
  argetim, computer, djem, loje, lojra, makina, vajza
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 14,245
  Postimi i Fundit: 21-06-2013 12:35 AM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 3. IBM - Superkompjuteri qe punon me ujė

  Hapur nga ReniX, 21-06-2012 04:55 PM
  computer, ibm, lajme, super computer, tech
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,480
  Postimi i Fundit: 21-06-2012 07:19 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 4. 15 Keshilla per te permiresuar baterine e laptopit

  Hapur nga ReniX, 16-02-2011 05:09 PM
  bateria, bateria kompjuterit, computer, desktop, laptop, notebook, sony, standby, vaio
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,766
  Postimi i Fundit: 01-06-2012 12:04 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 5. Copy dhe Paste ne boten reale!

  Hapur nga ReniX, 29-08-2010 05:03 PM
  computer, copy paste, foto, humor.imazhe
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,163
  Postimi i Fundit: 03-09-2010 07:27 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 7