Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: fraza

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.16 sekonda

 1. Cila ėshtė thėnia mė e bukur pėr dashurinė?

  Hapur nga ReniX, 13-07-2013 09:11 PM
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  citime, dashuri, fraza, urime
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 38,540
  Postimi i Fundit: 16-01-2016 10:29 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Thenie Te Mencura Per Femrat

  Hapur nga briken, 14-11-2008 08:46 PM
  9 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 9
  facebook, femrat, fraza, fraza dashurie, vajza
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 159,784
  Postimi i Fundit: 01-12-2014 12:04 AM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 3. 7 Fraza per ti thene Lamtumire nje femre...

  Hapur nga ReniX, 24-11-2013 01:39 AM
  femra, fraza, lidhje, romance
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,211
  Postimi i Fundit: 30-08-2014 05:02 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

 4. Citime qe mund tju ndryshojne jeten!

  Hapur nga ReniX, 10-02-2013 04:34 PM
  citime, fraza, fraza te famshme, quotes, shqip, thenie, vjersha
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,128
  Postimi i Fundit: 10-02-2013 11:22 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 5. Fraza dhe Dedikime te ndryshme

  Hapur nga ReniX, 05-04-2011 12:26 AM
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 27,884
  Postimi i Fundit: 10-09-2011 10:51 PM
  nga labja  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Romanca

 6. Sekreti i kenaqesise seksuale tek femrat

  Hapur nga ReniX, 13-05-2009 08:31 PM
  femra, fraza, keshilla, mjeku, seks, seksi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 97
  Postimi i Fundit: 13-05-2009 08:31 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 7