Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: alkooli

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235,614
  Postimi i Fundit: 12-04-2016 01:13 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Vetmia dėmton njėsoj si duhani dhe alkooli

  Hapur nga vaaldr1n, 23-03-2015 12:56 AM
  alkooli, deme, duhani, jeta, njerez, vetmia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,806
  Postimi i Fundit: 23-03-2015 12:56 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Life Style

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,792
  Postimi i Fundit: 11-07-2012 07:16 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Life Style

  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,327
  Postimi i Fundit: 19-05-2012 08:00 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4