Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: edi rama

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,399
  Postimi i Fundit: 14-04-2016 12:25 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 1. Kryeministria, si ka qenė dhe si do jete!

  Hapur nga ReniX, 22-09-2013 11:21 AM
  edi rama, europe, ndertime, politike, shteti shqiptar
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,452
  Postimi i Fundit: 25-09-2013 07:15 PM
  nga mOrtaja123  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,204
  Postimi i Fundit: 30-10-2011 08:49 PM
  nga PinkPrincess  Shko tek postimi i fundit
 2. KQZ shpall sot rezultatin per Tiranen

  Hapur nga ReniX, 25-06-2011 11:29 AM
  bashki, edi rama, kqz, lulzim basha, tirane, zgjedhje
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,343
  Postimi i Fundit: 25-06-2011 11:29 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 3. Koalicioni PD me LSI

  Hapur nga ReniX, 08-07-2009 04:47 PM
  edi rama, foto humoristike, humor, ilir meta, lsi, parti, sali berisha, shqiperi
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,824
  Postimi i Fundit: 22-05-2011 09:06 AM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,243
  Postimi i Fundit: 11-03-2009 06:51 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6