Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: ndertime

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Sfidohet Burj Khalifa (foto)

  Hapur nga vaaldr1n, 12-04-2016 12:25 AM
  burj khalifa, dubai, kulla, ndertime
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,361
  Postimi i Fundit: 12-04-2016 12:25 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Kryeministria, si ka qenė dhe si do jete!

  Hapur nga ReniX, 22-09-2013 11:21 AM
  edi rama, europe, ndertime, politike, shteti shqiptar
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,452
  Postimi i Fundit: 25-09-2013 07:15 PM
  nga mOrtaja123  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2