Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: ushtrime te zgjidhura

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Fizike - Ushtrime te zgjidhura nga Kinematika

  Hapur nga ReniX, 26-03-2012 04:36 PM
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 45,725
  Postimi i Fundit: 06-11-2016 08:02 PM
  nga Sendrana  Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Libėr Matematike me Ushtrime dhe Probleme te Zgjidhura

  Hapur nga ReniX, 24-09-2013 09:42 PM
  matematike, mesues, olimpiada matematike, probleme te zgjidhura, ushtrime matematike, ushtrime te zgjidhura
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,605
  Postimi i Fundit: 28-09-2013 12:38 AM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 3. Fizike - Ushtrime te zgjidhura nga Dinamika

  Hapur nga ReniX, 29-03-2012 03:47 PM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,185
  Postimi i Fundit: 29-03-2012 03:47 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 4. Fizike - Ligjet e Njutonit

  Hapur nga ReniX, 27-03-2012 06:46 PM
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 21,351
  Postimi i Fundit: 29-03-2012 03:10 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4