Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: guida shqip

Faqja 1 nga 2 1 2

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1

  Hapur nga ReniX, 16-10-2013 09:55 PM
  2 Faqe
  1 2
  download windows, guida shqip, programe falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 19,391
  Postimi i Fundit: 12-02-2014 04:49 PM
  nga TraHaNa  Shko tek postimi i fundit
 2. Paketa Office: Funksioni COUNTIF ne Excel

  Hapur nga ReniX, 16-10-2013 12:30 AM
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,199
  Postimi i Fundit: 16-10-2013 12:30 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet me te mira per iPhone dhe iPad

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 03:24 PM
  apple, guida shqip, ipad, iphone, iphone apple, iphone shqip, itunes, programe shqip
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 16,159
  Postimi i Fundit: 23-05-2013 01:47 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,548
  Postimi i Fundit: 04-02-2013 02:34 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Apple Mac OSx

  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,903
  Postimi i Fundit: 31-12-2012 05:42 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Paketa Office: Pėrmbledhje tė Video Mėsimeve nė Microsoft Word

  Hapur nga ReniX, 06-11-2012 03:13 PM
  guida shqip, mesime kompjuteri, mesime word, moso kompjuter, tutoriale shqip, video falas, video guida, video shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,867
  Postimi i Fundit: 06-11-2012 03:13 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 5. Design: Mesime AutoCAD Shqip - 2 - Interface

  Hapur nga ReniX, 03-11-2012 08:14 PM
  autocad, autocad shqip, guida shqip, mesime autocad, mesime shqip, serial autocad
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,838
  Postimi i Fundit: 03-11-2012 08:14 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 6. Paketa Office: Tutorial Word #3 - Si te krijojme dy kolona me tekst ne Word

  Hapur nga ReniX, 05-07-2012 11:26 PM
  guida shqip, hack shqip, meso kompjuter, tutoriale shqip, video, video shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,845
  Postimi i Fundit: 03-11-2012 07:26 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 7. Imazhe per Cover Facebook Timeline

  Hapur nga ReniX, 27-05-2012 07:05 PM
  face shqip, facebook cover, facebook foto, facebook shqip, facebook timeline shqip, foto shqip, guida faceook, guida shqip
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,671
  Postimi i Fundit: 27-07-2012 09:06 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 8. Disativo Portat USB ne kompjuter

  Hapur nga ReniX, 13-07-2012 04:11 PM
  guida shqip, mesime kompjuteri, mesime shqip, portat usb, siguria informatike, tutoriale shqip
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,001
  Postimi i Fundit: 14-07-2012 05:22 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 9. Paketa Office: Tutorial Word #10 - Si te vendosim numerimin e faqeve ne dokument

  Hapur nga ReniX, 07-07-2012 02:46 PM
  guida shqip, mesime falas, mesime kompjuter, mesime shqip, mesime word, tutoriale kompjuter, tutoriale word
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,318
  Postimi i Fundit: 07-07-2012 02:46 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 10. Internet: Si te vendosesh nje foto ne Facebook Cover

  Hapur nga ReniX, 16-06-2012 10:55 PM
  facebook foto, facebook shqip, facebook tutorial, facebook vajza, facebook video, guida shqip, interent shqip, mesime falas, video guida
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,754
  Postimi i Fundit: 16-06-2012 10:55 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,217
  Postimi i Fundit: 02-06-2012 05:20 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,995
  Postimi i Fundit: 28-05-2012 05:54 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 11. Pinta - Program Vizatimi dhe Editor Fotosh

  Hapur nga ReniX, 25-04-2012 01:47 PM
  guida shqip, photo editor, photoshop, programe falas, programe windows, shkarko programe, software falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,802
  Postimi i Fundit: 25-04-2012 01:47 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,897
  Postimi i Fundit: 14-04-2012 11:02 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Apple Mac OSx

  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 12,271
  Postimi i Fundit: 30-03-2012 10:15 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 12. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Si te hedhim Muzike MP3 ne iPhone ose iPod

  Hapur nga ReniX, 25-03-2012 05:36 PM
  degjo muzike, guida shqip, iphone shqip, iphone tutorial, itunes shqip, muzik shqiptare, muzike, shkarko mp3
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,365
  Postimi i Fundit: 25-03-2012 07:12 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Apple Mac OSx

  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,610
  Postimi i Fundit: 20-02-2012 06:00 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 15,833
  Postimi i Fundit: 05-02-2012 07:23 PM
  nga TraHaNa  Shko tek postimi i fundit
 13. Vizatimi Ikones se Photoshop

  Hapur nga Al Capone, 05-02-2012 10:53 AM
  fjalekryq, fjalekryqe, fjalor, forumishqiptar, grafik, guida shqip, mesime shqip, photoshop shqip
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,553
  Postimi i Fundit: 05-02-2012 11:18 AM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,361
  Postimi i Fundit: 05-02-2012 12:13 AM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 14. Paketa Office: Tutorial mbi Tabelat dhe shumen ne Excel/Calc!

  Hapur nga ReniX, 01-11-2011 04:20 PM
  calc, falas, free, guida shqip, libreoffice, mesime shqip, openoffice, tutorial excel, youtube
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 11,930
  Postimi i Fundit: 30-01-2012 06:44 PM
  nga PinkPrincess  Shko tek postimi i fundit
 15. Video Tutorial: Efekti Zoom ne Adobe After Effects

  Hapur nga ReniX, 21-05-2010 02:15 PM
  adobe after effects, after effects shqip, creative suite, guida shqip, mesime shqip, photoshop shqip, tutoriale shqip, video shqip
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,152
  Postimi i Fundit: 30-01-2011 12:20 PM
  nga argent  Shko tek postimi i fundit
 16. Si te instalojme Programe dhe Lojra ne iPhone

  Hapur nga ReniX, 07-03-2010 11:26 PM
  guida shqip, guida unlock, iphone, iphone shqip, unlock iphone, unlock iphone shqip, zhblloko iphone
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,016
  Postimi i Fundit: 08-03-2010 10:38 AM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Apple Mac OSx

Rezultatet nga 1 deri tek 25 prej 34
Faqja 1 nga 2 1 2