Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: programe falas

Faqja 1 nga 2 1 2

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 6,785
  Postimi i Fundit: 31-10-2014 01:28 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 1. 1500 Aplicacione eliminohen nga Windows Store

  Hapur nga ReniX, 28-08-2014 09:21 AM
  programe falas, programe windows, windows store
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,771
  Postimi i Fundit: 28-08-2014 09:29 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 2. Shkarko Falas dhe Instalo Windows 8.1

  Hapur nga ReniX, 16-10-2013 09:55 PM
  2 Faqe
  1 2
  download windows, guida shqip, programe falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 12,422
  Postimi i Fundit: 12-02-2014 04:49 PM
  nga TraHaNa  Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet me te mira per telefonat Android

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 03:27 PM
  android, apple, google, iphone, programe falas, programe per android, programe per telefona, shkarko programe
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,018
  Postimi i Fundit: 11-02-2013 01:21 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

 4. Ndrysho madhesine e Thumbnail ne Taskbar

  Hapur nga ReniX, 24-06-2012 11:11 AM
  programe falas, task bar, windows 7
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,629
  Postimi i Fundit: 24-06-2012 01:22 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,428
  Postimi i Fundit: 22-06-2012 04:04 PM
  nga TraHaNa  Shko tek postimi i fundit
 5. Pinta - Program Vizatimi dhe Editor Fotosh

  Hapur nga ReniX, 25-04-2012 01:47 PM
  guida shqip, photo editor, photoshop, programe falas, programe windows, shkarko programe, software falas, windows 8
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,541
  Postimi i Fundit: 25-04-2012 01:47 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 6. Programet qe keni ne Windos 7 Taskbar

  Hapur nga ReniX, 09-04-2012 09:09 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,195
  Postimi i Fundit: 10-04-2012 07:42 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,648
  Postimi i Fundit: 05-04-2012 05:29 PM
  nga ferit  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,218
  Postimi i Fundit: 17-03-2012 06:34 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,605
  Postimi i Fundit: 10-03-2012 09:06 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,652
  Postimi i Fundit: 07-02-2012 06:29 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 7. Beni kompjuterin tuaj me te shpejt ne ndezje

  Hapur nga ReniX, 19-05-2011 10:49 AM
  hacker, kompjuter, kompjuteri, oferta, programe falas, programe shqip, ram, shpejtesi, stop, widows
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,049
  Postimi i Fundit: 28-08-2011 01:53 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 8. Firefox hidhet ne versionin 5

  Hapur nga ReniX, 23-06-2011 09:10 PM
  firefox5, mozilla, programe falas, programe shqip, shfletues
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,730
  Postimi i Fundit: 24-06-2011 07:04 PM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
 9. Fituesit e Liēenses per Antivirus!

  Hapur nga ReniX, 20-06-2011 08:13 PM
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,961
  Postimi i Fundit: 22-06-2011 06:35 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 10. Te rejat e Ubuntu 11.04 "Natty Narwhal"

  Hapur nga ReniX, 20-01-2011 11:57 AM
  android shqip, apple, iphone, libreoffice, linux, programe falas, ubuntu, ubuntu linux, windows
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,254
  Postimi i Fundit: 17-06-2011 04:56 PM
  nga aliu  Shko tek postimi i fundit
 11. Ndysho pamjen e identifikimit te Windows 7

  Hapur nga ReniX, 06-01-2011 10:41 AM
  programe falas, programe windows, sfonde, windows 7
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,945
  Postimi i Fundit: 06-01-2011 02:16 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 20,189
  Postimi i Fundit: 12-12-2010 11:07 AM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 12. Windows Internet Explorer 9

  Hapur nga ReniX, 15-09-2010 05:30 PM
  falas, ie9, internet explorer, microsoft, programe beta, programe falas, programe shqip, shkarko falas, shqip
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,505
  Postimi i Fundit: 20-09-2010 08:19 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 13. Shkarko Google Chrome 6 ne versionin Beta

  Hapur nga ReniX, 13-08-2010 07:34 PM
  faqe web, firefox, google, google chrome, opera, programe falas
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,990
  Postimi i Fundit: 14-08-2010 03:22 PM
  nga arbnori45  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,666
  Postimi i Fundit: 12-05-2010 04:27 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 14. Veshje per Firefox nga Lirenti.com

  Hapur nga ReniX, 08-05-2010 09:42 AM
  firefox shqip, programe falas, shkarko firefox, veshje firefox
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,622
  Postimi i Fundit: 08-05-2010 11:15 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 15. Dock i Mac OSX tani dhe per Windows

  Hapur nga ReniX, 14-03-2010 03:23 PM
  mac os, programe falas, shkarko programe, windows dock, windows falas, windows mac
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,556
  Postimi i Fundit: 14-03-2010 08:45 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 16. DriverMax 5.4 Falas per Shkarkim

  Hapur nga ReniX, 14-01-2010 03:53 PM
  driver, driver shqip, drivermax, falas, gjej driver, programe, programe falas
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,924
  Postimi i Fundit: 27-01-2010 04:53 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 17. Elemino fjalekalimin ne filet .rar

  Hapur nga ReniX, 22-06-2009 08:31 PM
  falas, fjalekalim, gjej password, guida shqip, password, programe, programe falas, rar, shkarko
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,195
  Postimi i Fundit: 14-08-2009 08:16 PM
  nga kristimcs  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 25 prej 28
Faqja 1 nga 2 1 2