Receta Gatimi

Kėrko:

Etiketė: programe shqip

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Microsoft Office 2010 - E RE!

  Hapur nga ReniX, 11-06-2009 07:28 PM
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,576
  Postimi i Fundit: 06-06-2013 09:00 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 2. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet me te mira per iPhone dhe iPad

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 03:24 PM
  apple, guida shqip, ipad, iphone, iphone apple, iphone shqip, itunes, programe shqip
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 10,602
  Postimi i Fundit: 23-05-2013 01:47 AM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit

  Forumi:
  Smartphone

  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,307
  Postimi i Fundit: 24-07-2012 04:27 PM
  nga alfa1993  Shko tek postimi i fundit
 3. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Veshjet dhe Shtesat me te mira per Google Chrome

  Hapur nga Lirenti, 30-10-2011 03:15 PM
  best of, browser, chrome, facebook, forum shqip, google, google chrome, programe shqip, veshje per chrome
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,993
  Postimi i Fundit: 31-05-2012 11:55 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 4. Temė e rėndėsishme Kryetemė: Programet dhe Plugin qe duhet te azhornoni me shpesh ne Windows

  Hapur nga ReniX, 14-04-2012 01:15 PM
  chrome shqip, internet browser, mozilla firefox, programe shqip, remove trojan, shfletues web, trojan, update
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,968
  Postimi i Fundit: 14-04-2012 01:15 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 5. Programet qe keni ne Windos 7 Taskbar

  Hapur nga ReniX, 09-04-2012 09:09 PM
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,195
  Postimi i Fundit: 10-04-2012 07:42 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
 6. Firefox 64-bit - Shkarko Waterfox Falas

  Hapur nga ReniX, 04-01-2012 03:54 PM
  firefox, iphone shqip, menu shqip, programe shqip, shfletues, shkarko falas, shkarko shqip
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,506
  Postimi i Fundit: 14-03-2012 12:14 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,511
  Postimi i Fundit: 18-02-2012 10:30 PM
  nga Arjol  Shko tek postimi i fundit
 7. Identifikohu ne Windows me Fytyren tende

  Hapur nga Al Capone, 08-02-2012 05:22 PM
  face windows, forumishqiptar, gazeta shqiptare, kompjuter, lajme shqip, portalishqiptar, programe shqip, thashetheme
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,358
  Postimi i Fundit: 10-02-2012 04:46 PM
  nga Al Capone  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,072
  Postimi i Fundit: 08-02-2012 05:41 PM
  nga Atlantis  Shko tek postimi i fundit
 8. Beni kompjuterin tuaj me te shpejt ne ndezje

  Hapur nga ReniX, 19-05-2011 10:49 AM
  hacker, kompjuter, kompjuteri, oferta, programe falas, programe shqip, ram, shpejtesi, stop, widows
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,049
  Postimi i Fundit: 28-08-2011 01:53 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 9. Firefox hidhet ne versionin 5

  Hapur nga ReniX, 23-06-2011 09:10 PM
  firefox5, mozilla, programe falas, programe shqip, shfletues
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,730
  Postimi i Fundit: 24-06-2011 07:04 PM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
 10. Sondazh: Sa do tė pagoni pėr njė Celular?

  Hapur nga ReniX, 11-02-2011 05:36 PM
  celular, iphone, iphone shqip, nokia, programe shqip, programe telefona, sony, telefona
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,343
  Postimi i Fundit: 09-05-2011 07:13 PM
  nga aliu  Shko tek postimi i fundit
 11. Firefox 4 - Veshje e re! (new design)

  Hapur nga ReniX, 15-03-2010 11:34 PM
  firefox mozilla, firefox shqip, free apps, programe shqip, shkarko programe, shqip
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,550
  Postimi i Fundit: 23-10-2010 08:35 PM
  nga pirat  Shko tek postimi i fundit
 12. Windows Internet Explorer 9

  Hapur nga ReniX, 15-09-2010 05:30 PM
  falas, ie9, internet explorer, microsoft, programe beta, programe falas, programe shqip, shkarko falas, shqip
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,505
  Postimi i Fundit: 20-09-2010 08:19 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 13. Instaloni Ubuntu dhe Windows XP/Vista ne nje PC

  Hapur nga aurel, 06-09-2009 07:31 PM
  linux, programe, programe shqip, shqip, ubuntu
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,218
  Postimi i Fundit: 23-12-2009 02:19 PM
  nga ReniX  Shko tek postimi i fundit
 14. Del versioni Firefox 3.5

  Hapur nga Kliton, 18-06-2009 07:00 PM
  firefox, programe falas, programe shqip, shkarko firefox, shkarko programe falas
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,118
  Postimi i Fundit: 01-07-2009 06:12 PM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17