Kėrko:

Etiketė: parti

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Sulltani dhe Imami

  Publikuar nga vaaldr1n, 05-09-2016 06:14 AM Kategoritė: Bota  Etiketa: parti  president  turqia 
  • Komente: 0
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,061
  Postimi i Fundit: 26-06-2013 09:13 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,795
  Postimi i Fundit: 26-06-2013 06:20 PM
  nga vaaldr1n  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,333
  Postimi i Fundit: 26-06-2012 09:10 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
 2. Koalicioni PD me LSI

  Hapur nga ReniX, 08-07-2009 04:47 PM
  edi rama, foto humoristike, humor, ilir meta, lsi, parti, sali berisha, shqiperi
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 9,590
  Postimi i Fundit: 22-05-2011 09:06 AM
  nga Kliton  Shko tek postimi i fundit
 3. Pse duhet ti besojme te majtes?

  Hapur nga Danielberat, 07-06-2009 04:03 PM
  e djatha, e majta, parti, shqip, sondazhe, votime
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,965
  Postimi i Fundit: 25-06-2009 02:55 PM
  nga girl08  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6