Kėrko:

Etiketė: turqia

Kėrko: Kėrkimi u krye nė 0.00 sekonda

 1. Sulltani dhe Imami

  Publikuar nga vaaldr1n, 05-09-2016 07:14 AM Kategoritė: Bota  Etiketa: parti  president  turqia 
  • Komente: 0
 2. Pallati 500 milion dollarėsh i Erdogan (Video)

  Hapur nga vaaldr1n, 01-11-2014 09:08 PM
  bota, erdogan, lek, njerez, pallat, politika, president, qeveri, shtepi, turqia
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,819
  Postimi i Fundit: 16-11-2014 02:28 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,027
  Postimi i Fundit: 16-06-2013 05:06 PM
  nga MAJDI  Shko tek postimi i fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3