Cfare eshte per Ju nje Puthje?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Receta Gatimi

  Cfare eshte per Ju nje Puthje?

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Eshte nje nga gjerat me te rendesishme, intime dhe personale, eshte faza e pare te nje dashurie, dhe mbas saj arrin te kuptosh nese fazat e tjera do te ken ndonje vazhdim!...

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Puthja per mendimin tim shpreh c'do gje ne nje lidhje: Dashurine, tradhetine, nenvleresimin dhe ndonje tjeter nese harroj.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Per mua nje puthje eshte kur buzet e dikujt vendosen tek une

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Po mor lake po nuk te pyti njeri c'eshte puthja! Thuj ate pjesen qe eshte mas puthjes!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Daku keshtu ishte pyetja Cfare eshte per ty nje puthje
  nuk thoshte se cfare vjen pas puthjes

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Po mor dak po ti mos u trgo kaq strikt! Hahahaha

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Pasim mikrobesh te njeri tjetri!!!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  nje moment frymemarrje...pa marre fryme

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  bashkim i dy shpirtrave te dashuruar ...!

  nje kenaqesi e momentit per disa

  nje menyre per te pasur kontakt me personin, qe do ...!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  menyre per te lagur buzet kur ke etje dhe ske uj,

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Me shkrive fare Polog

  Eshte hapi i pare i fillimit i nje historie dashurie

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e Mentor_gv
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Gostivar
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  [highlight=#FF0000:k9u2mmwv][/highlight:k9u2mmwv]Njė pikė Ujė nė Detė

 14. #14

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Per mua vetem nje moment e cila harrohet menjehere pas nje cigarje

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  Puthja nje simbol i dashurisė...

 16. #16
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  puthja eshte veē nje gje e embel qe s'te prish dhembet

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  girl08 per kete sjam i sigurt,mund ndodh qe i prish

 18. #18
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  ndoshta ajo goca qe ke puth ti mbante ere nga goja, dhe dhembet e shkrete s'kishin rrugedalje

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  hahhah paske imagjinat te fortė...

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare eshte per Ju nje Puthje?

  per mua puthja eshte : nese vjen nga dikush qe te do me zemer eshte dashuri

  nese vjen nga dikush qe do vetem puthje : eshte loje !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!
  Nga labja nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:34 PM
 2. Ēfarė ėshtė kompjuteri dhe ēfarė bėn ai?
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 01:08 PM
 3. Ēfarė ėshtė VPS
  Nga Design nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-03-2009, 09:26 PM
 4. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben BitTorrent
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:38 AM
 5. Ēfarė ėshtė dhe pėr ēfarė shėrben eMule?
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:32 AM