Receta Gatimi

"Ciftet e forumit!!"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 462
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  "Ciftet e forumit!!"

  Ktu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

  Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

  Pa ofendime ju lutem!!  Lakja dhe Emaus mendoj une!!!  Ju lutem mos e merrni seriozisht!!

 2. #2
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Daku dhe Vana mendoj une

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Altini dhe kuklla mendoj une! Pse jo?!

 4. #4
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"  Alb-Angel & Renix

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"9341
  Altini dhe kuklla mendoj une! Pse jo?!

  Bashkangjitem me mendimin e Dakut!!

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Po ne fund do dalim te gjithe t'a pime ndonje kafe? Vetem me kusht qe mos te qerasi Altini se pretendon vendin me te mire ai! Se keshtu e hengra njehere une me ate!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  po ate te altinin ...
  sme paska me qef
  hahahaha

  po votojm pastaj per ciftin me te mire

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  ReniX je dakort ti me mendimin e Altinit se une gati jam !! J/K se mos na idhnohet njeri

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Une nuk idhnohem njehere! Po te jete dakort edhe renix!

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  opo cifte me fjale bejme plot ne,,,po kush eshte cift me te vertete ketu ne forum??

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  O Nerti! Ca je ti cun apo goc, se ta gjrjme ne edhe ty nje anima gemela!

 12. #12
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  A ka me forumiste qe duan te lidhen

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Poligrafiksi me ..................??????????????????

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"9468
  Poligrafiksi me ..................??????????????????
  vannnnna eshte e zene!!??

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Po Vana eshte me Dakun po kane te drejte te levizin sa here te duan!!!

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  prisni dhe mua njehere, mos i shperndani lajmet keshtu pa pyetur te interesuarit!!! Se ju denuncoj te gjithve...

  O dak, po si tja bejm per gruan tate, nuk eshte xheloze......!

  Per mua Fiton Kuroren Altini me kukullen

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Ej, une ty nuk te nderroj me asnje ne bote!

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: "Ciftet e forumit!!"


 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Uuuuuuuaaaaaaaaa plasen cokollatat edhe ketej!!

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: "Ciftet e forumit!!"

  Blini oriz njerez!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 24 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēiftet grinden 312 herė nė vit
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-08-2018, 11:26 AM
 2. Pasioni pėr pijen ėshtė ngjitės tek ēiftet
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:27 PM
 3. Cfare do te thone disa veprime ne ciftet...
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:55 AM
 4. Ēiftet shqiptare foto.
  Nga olsii nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-03-2012, 09:00 PM
 5. 11/11/11, dynd ēiftet e Kėlnit nė celebrim
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2011, 02:20 AM

Etiketat pėr kėtė Temė