Kur ke femije ne shtepi - Rremujat qe shkaktojne!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 55
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Talking Kur ke femije ne shtepi - Rremujat qe shkaktojne!

  Receta Gatimi

  Ja pra ēfare ndodh nqs ne shtepine tuaj gjenden femije!

  Foto nga Shit My Kids Ruined

  Dergoni dhe ju fotot tuaja!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja dhe disa te tjera: 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  hahahaaa...sa te lezetshme....eshte e vertete gjithcka....

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum te verteta keto dhe shumm te bukura

  Bravo ReniX

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  HAhahaha, sa kam qesh ...Foto nuk kam por po tregoj dhe une ēa me ka bere ēuni ...

  Dihet nese nuk e degjonim ishte sinjal qe eshte duke bere ndonje prapesire

  Duke kerkuar qenin e tij prej pellushi para se te dilnin nuk po e degjoja , ishte urte ...sigurisht...e gjeta siper krevatit te madh
  duke pikturuar ne mur...me iku truri ... lol

  Nje her me kishte marre buzekuqin dhe kishte vizatuar tek dollapi dhe pasqyra ....

  Me keq nje dite, duke bere nje embelsire mungova 3 sek per te marre vajin, ai ēar beri ....komplet mielli ne koke ...ppupupupu
  KEto siper ishte ēuni madh, tani sikur eshte zbutur ca

  Mbreme ēuni vogel , dihet nuk eshte faji tij ...volli siper....PC ....PC-ja kaput , ekrani u dogj ....mire qe kemi ket te vocklin

  Beni femije ....hahaha

 6. #6
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  hahahahaaaa...mima me ke shkrire...duhet patjer tu besh foto ne raste te tilla, por kur i shikon per momentin behesh me nerva e se ke mendjen fare te fotot apo jo???

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  hahahahaaaa...mima me ke shkrire...duhet patjer tu besh foto ne raste te tilla, por kur i shikon per momentin behesh me nerva e se ke mendjen fare te fotot apo jo???
  Hahaha, ekzakt ...ke mendjen te bertasesh dhe te patsrosh direkt ....lol

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sa qef kam ti shikoj keta femije keshtu un jan ne rrug te mbar

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  HAhahaha, sa kam qesh ...Foto nuk kam por po tregoj dhe une ēa me ka bere ēuni ...

  Dihet nese nuk e degjonim ishte sinjal qe eshte duke bere ndonje prapesire

  Duke kerkuar qenin e tij prej pellushi para se te dilnin nuk po e degjoja , ishte urte ...sigurisht...e gjeta siper krevatit te madh
  duke pikturuar ne mur...me iku truri ... lol

  Nje her me kishte marre buzekuqin dhe kishte vizatuar tek dollapi dhe pasqyra ....

  Me keq nje dite, duke bere nje embelsire mungova 3 sek per te marre vajin, ai ēar beri ....komplet mielli ne koke ...ppupupupu
  KEto siper ishte ēuni madh, tani sikur eshte zbutur ca

  Mbreme ēuni vogel , dihet nuk eshte faji tij ...volli siper....PC ....PC-ja kaput , ekrani u dogj ....mire qe kemi ket te vocklin

  Beni femije ....hahaha
  Cna shkrive o Mima kana gallate femijet kur jane te vegjel, te kenaqin

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  HAhahaha, sa kam qesh ...Foto nuk kam por po tregoj dhe une ēa me ka bere ēuni ...

  Dihet nese nuk e degjonim ishte sinjal qe eshte duke bere ndonje prapesire

  Duke kerkuar qenin e tij prej pellushi para se te dilnin nuk po e degjoja , ishte urte ...sigurisht...e gjeta siper krevatit te madh
  duke pikturuar ne mur...me iku truri ... lol

  Nje her me kishte marre buzekuqin dhe kishte vizatuar tek dollapi dhe pasqyra ....

  Me keq nje dite, duke bere nje embelsire mungova 3 sek per te marre vajin, ai ēar beri ....komplet mielli ne koke ...ppupupupu
  KEto siper ishte ēuni madh, tani sikur eshte zbutur ca

  Mbreme ēuni vogel , dihet nuk eshte faji tij ...volli siper....PC ....PC-ja kaput , ekrani u dogj ....mire qe kemi ket te vocklin

  Beni femije ....hahaha
  mire deri tani, vepra ta vogla ka kombinuar nuk i leka dy gjera bashk!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  kjo foto eshte prap pak


 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shiko te fotot e para lart ate me sirtaret e kam ber edhe un kur isha e vogel hahahha

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un vertet i kam sh qejf femijet ...po te ma bejn shpin si aty lart i kap per veshi e i plas per sheshi


 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Imagjino qe un e kam 1 (dhe nje po rritet) ne shtepi. Por deri tani nuk ka bere ndonjegje per ne foto

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ti renix ke femij ???
  apo e ke llafin per femijet e motres ?

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ti renix ke femij ???
  apo e ke llafin per femijet e motres ?
  Kam nja 5 kalamaja (te komshive hahaha)

  Jo te motres...mbesat

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  mund ti kesh te komshinjve sic i ka ky hidrauliku (shakaaaaaaaaaaaaa)  te te rrojn mbesat

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin


  hahahhahahhaha

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Labe dukesh ti cfar mendje ke

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Magjia e ngjyrave dhe ndjenjat qė na shkaktojnė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-08-2013, 11:21 PM
 2. E-mailet e teperta shkaktojne Stres...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 12:54 PM
 3. 4 gjėrat qė shkaktojnė goditje
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 09:07 PM
 4. Celularėt shkaktojnė alergjinė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2010, 07:25 PM
 5. Pesticidet shkaktojnė tumor nё tru
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 07:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė