Kur ke femije ne shtepi - Rremujat qe shkaktojne!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 55 prej 55
 1. #41
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  kur ke femije ne shtepi eshte si me pas femije ne shtepi

  hallakam kejt

 2. #42
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20


 3. #43
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Lol, kjo qenka si dhoma e mbeses time, si nga lodrat dhe rremuja

  hhahahahaa..ngjaka me te vertete..po jo kaq rremuje dajoooo

 4. #44
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  un i kam shum qejf bebat se e mbushin shpin plot ^_^

 5. #45
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  un i kam shum qejf bebat se e mbushin shpin plot ^_^
  plot ta mbushin ulkina...po dhe rremuja eshte e madhe ..hhaaaaa

 6. #46
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Thon keshtu keta se se kan provuar!!! gjithesesi mir, mos te qahemi deri tani "ne" qe e kemi provuar!!!

 7. #47
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Thon keshtu keta se se kan provuar!!! gjithesesi mir, mos te qahemi deri tani "ne" qe e kemi provuar!!!

  hahahaaa..ti mos u qaj se je rehat...te kishe ndonje si keta ne shtepi e ta shikoje....

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  eee prandaj e thash un ate!


 9. #49
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  plot ta mbushin ulkina...po dhe rremuja eshte e madhe ..hhaaaaa
  si te gjith femijet mo

 10. #50
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  o ulika ka femije e femije...ka femije qe te degjojne te pakten kur i thua mjaft..ka dhe te tjere qe ta fusin me loder kokes...hahahaaaa...
  megjithate femijet ta mbushin shtepine e shpirtin plot....

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  per mendimin tim , femija esht si ta edukosh !
  ti ferkosh koken gjith kohes , normale qe neser pasneser do te ta fush me loder e me ca te ket ne dor

 12. #52
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  ke te drejte.....por ka edhe femije qe s'pyesin as per mame, as per babe...

 13. #53
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  normale qe ka....por kta femij skan lindur ashtu.....jan ber te till.....ose per shkak te shoqeris, ose per munges edukimi...!!

 14. #54
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Kot nuk quhen Femije
  Per Mendimin tim Feimijet sado rremuje qe bejne Me Nje perqafim qe e bejne te kenaqin
  Jane nje dhurate qe dikush nuk e ka
  Dhe une I kam shume Qejf E them Ket masi jam bo nja 5 here xhaje Dhe Nja dy here daje

 15. #55
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ju i beni gjerat sikur ??????????? po un qe i kam ne shtepi jo pak por dy

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Magjia e ngjyrave dhe ndjenjat qė na shkaktojnė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-08-2013, 11:21 PM
 2. E-mailet e teperta shkaktojne Stres...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 12:54 PM
 3. 4 gjėrat qė shkaktojnė goditje
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 09:07 PM
 4. Celularėt shkaktojnė alergjinė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-11-2010, 07:25 PM
 5. Pesticidet shkaktojnė tumor nё tru
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 07:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė