*Piket dhe Eurot?????*


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  *Piket dhe Eurot?????*

  Receta Gatimi

  Pershendetje!

  Desha tju pyes per cfare na sherbejne piket dhe eurot qe ndodhen ne profilin tone??


  Me respekt,
  Alb-Angel!!!

 2. #2

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Un i kam bere sevap

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Mua me kane bere sevap gjithe ato pike dhe euro por une do i mbledh se ne fund te vitit ti japin eurot dhe dua te blej nje biciklete!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"9336
  Un i kam bere sevap

  Mos u merzit se do ti kthej me interes se kshu ka qene muhabeti apo jo????

  Dini gje juve pse jane kto piket???

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Se ne darke luhet bixhoz me to! Po luhet vone fare! Ti je nani-nani!

 6. #6

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  [quote=Alb-Angel\";p=\"9358]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Altin111\";p=\"9336":3lmid98u
  Un i kam bere sevap

  Mos u merzit se do ti kthej me interes se kshu ka qene muhabeti apo jo????

  Dini gje juve pse jane kto piket???
  [/quote:3lmid98u]


  Nuk i dua se duken shemtuar ato numrat poshte

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Altin po mua pse nuk me duken piket dhe eurot? Mos m'i kane vjedhur?

 8. #8

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Daku duken kur shikon profilin

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Une dua te me dalin ketu anash mor vlla qe ti shoh perhere! S'me intereson fare!
  Ej kom mor shume nga lakja ore ti!
  Paret dum ti kemi para syve!

 10. #10

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Daku po kur mbarojne yllat cfar merr pastaj? Se 5 cope te jane bo Je bo si hotel me 5 yje

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Ore, po ti ku i ke yjet? Apo i ke fal edhe ato!

 12. #12

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  edhe yjet i fal se si mbaj dot aq shume

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Jo vallai une jom duke e rrafshu mire njehere!

 14. #14

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Mos behesh moderator kur merr 10 yje

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Jo jo iken administratori dhe te liron vendin!

 16. #16

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Jo se ai post i eshte premtuar Lakes

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Ma paska zene vendin qelbesira? Epo une po behem zv/

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  [quote=Altin111\";p=\"9369][quote="Alb-Angel\";p=\"9358":2iy2f9ur]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Altin111\";p=\"9336":2iy2f9ur
  Un i kam bere sevap

  Mos u merzit se do ti kthej me interes se kshu ka qene muhabeti apo jo????

  Dini gje juve pse jane kto piket???
  [/quote:2iy2f9ur]


  Nuk i dua se duken shemtuar ato numrat poshte [/quote:2iy2f9ur]


  Cfare numrash duken shemtuar????


  Dhe ti Daku hidhe ndonje yll ktej nga une e Altini se shume paske!!

 19. #19
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *Piket dhe Eurot?????*

  Numrat e pikeve dhe yjeve!

  Nuk te jap se jam kernac!

 20. #20

  Re: *Piket dhe Eurot?????*


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare jane... reputacioni, piket, postimet?
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-12-2010, 10:49 PM
 2. [INFO] Si Funksionojn Pikėt dhe Lekėt?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 04:16 AM