Receta Gatimi

Pushohet nga puna si llogaritare se eshte shume e bukur!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Pushohet nga puna si llogaritare se eshte shume e bukur!

  Debrahlee Lorenzana, 33 vjeēare, punonte si llogaritare ne nje banke te Manhattan filial i Citigroup. Para disa kohesh eshte pushuar nga puna, dhe a e dini cili eshte motivi!? Eshte shume e bukur!

  Ja dhe disa foto te saj:


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ka ndonjeri qe e do kete vajzen ne zyren e tij?
 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  normal qe duhej pushuar
  kjo me e pakta e ka vendin sekretare ministri

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Kjo ma do mendja eshte prejashtuar sepse mer 2 rroga

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kjo dhe po nuk beri "asnje pune" e ka hallall rrogen

  Ketu ku jetoj, di shume zyra qe nuk marrin femra, po nuk qe e bukur! hahaha!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Per te terhequr klientelen behet kjo gje

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Gjynah ta heqesh nga puna ate,po gjen pune prap ajo po hė

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  hahahaaaa...po nuk shikohet nje femer vetem nga bukuria,por edhe nga zgjuarsia...kjo e shkreta qenka edhe e bukur edhe me shkolle...s'paska pasur fat..po hajt se gjen pune prape ajo, kush nuk e merr ne zyre ate?????!!!!

 9. #9
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  me verte qenka shum e bukur ....... gjynah kur degjohen keshtu budalliqesh
  domethene un paskam shum raste per pun
  nuk me perzenka njeri ppppppppppppppp

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e petrika
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  as diskutohet qe e ka vendin si sekretare.

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Me duket se e kan pushuar prap nga puna kete te shkreten!

  behet xheloze gruaja e shefit


 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Po normale!! Ajo eshte dashur t`a beje vet zgjedhjen dhe te shkoje per modele apo dicka ku i vleresohet bukuria e jo llogaritare...

  Neyse prap se prap shpresat nuk humbin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndonjehere, makina e pa lare eshte me e bukur!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-03-2013, 07:31 PM
 2. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-04-2012, 09:37 PM
 3. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 11:19 PM
 4. Rocio G. eshte gruaja me e bukur ne bote!
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 12:49 AM
 5. Eshte gjynah te jesh e bukur ne shqiperi?
  Nga nice_boy_sr nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-08-2007, 02:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė