Si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull!

  Receta Gatimi

  per te ber te lumtur nje femer mjafton te jesh...

  mik
  shok
  i dashur
  vella
  baba
  mesues
  edukator
  guzhinier
  marangoz
  hidrolik
  mekanik
  dekorues i ambjenteve te brenshme
  stilist
  seksolog
  gjinekolog
  psikolog
  psikiater
  terapeut
  i guximshem
  i organizuar
  nje baba i mir
  shum i paster
  simpatik
  atlet
  i embel
  i kujdesshem
  kavalier
  inteligjent
  fantazioz
  kreativ
  i forte
  i kuptueshem
  tolerant
  ambicioz
  i besueshem
  i respektueshem
  pasionant
  te besh komplimenta
  te adhurosh shopping
  shum i pasur
  mos te shikosh femra te tjera...


  NE TE NJEJTEN KOHE DUHET TE KESH KUJDES:
  te mos jesh xheloz, por as indiferent
  te shkosh dakord me familjen e saj
  ti japesh liri, por te preokupohesh per vendet qe frekuenton


  ESHTE SHUM E RENDESISHME
  MOS TE HARROSH DATAT E:
  -pervjetoreve ( dasem, fejese, takimi i pare)
  -diplomimit
  -emrit
  -ditelindjes
  -mestruacioneve( eshte thelbesore per mbijetesen e saj psikike)
  -te gjithe emrat, diskutimet, ngjarjet te 6 muajve te fundit...


  P.S per fat te keq eshte se po ti ndjekesh me rreptsi keto rregulla nuk ju jep sigurine qe do ta benit 100% te lumtur sepse ajo mund te ndihet e mbytur nga nje jete ku cdo gje eshte perfekte, dhe egziston mundesia qe ajo te arratiset me "bohemin" e pare qe do takon...

  SI TE BESH TE LUMTUR NJE MASHKULL:
  t'ia japesh
  mos ti qash tr***n

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  E shkreta gruja ime! I qenka nxire jeta me mua!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  une nuk arrij dot as ne gjysem dhe pse nuk e kam ven veten ne pozite mbi nje lidhje serioze

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  Te pakten me mire se mua qenke!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  epo gjithmon femra eshte me e komplikuar dhe djallzore se sa mashkulli!!!! Bravo Tani, ne koke i paske ren, po tani keto karateristika qe ke shkruajtur, i ke pesuar vete???????

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  Pastaj fakti qe ju kenaqeni me pak, i kujt eshte faji?!

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  Faji eshte jetim mi vana!

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  vana dhe disa nga keto i kam por jo shum, se po ti kisha te gjitha do te mu bente rrjeshti mbrapa me femra hahahahahaah
  dhe fakti qe ne kanaqemi me pak, eshte se nuk kemi aq shum pretendime sa vajzat.

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  Smart, te gjitha ato aty nuk bohet fjale t'i kete njeri te gjitha!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  po sigurisht qe jo, se nuk jemi te pikur nga qielli. po dhe sikur ti kishte njeri te gjitha prap femra nuk do ishte e kenaqur, siq tregon dhe fundi....

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  per mendimin tim kjo teme duhet te shkoje tek romanca nuk ka vend per te tek humori
  prandaj po e xhvendos te romanca

  me respekt dhe mire kuptim PoLiGrAfIkSi

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.

  ok, ma mire

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  auuu sa me merr gjumi ehheehheeh

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  lere gjumin por pergjigju se eshte tem e bukur

  per mendimin tim deri tek gjysma dhe behet a sbehet i/e lumtur

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  sa te thjesht jemi ne meshkujt......

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  vertet mendoni se jeni te thjesht

 17. #17
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  mendoj se po, por jo per arsyet qe jane shkruar me lart...

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po per cilat arsye mendon

 19. #19
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  boohhh...per mendimin tim jane shume. nje shembull i thjesht: sa minuta kerkon nje mashkull per tu bere gati per te dale per darke dhe sa minuta kerkon nje femer...

 20. #20
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendoj se nje mashkullirt i duhen 20 minuta te bhet gati per drak nersa femres 1 or hehehehehehe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:07 PM
 2. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 08:25 PM
 3. 100 menyra per te ber nje femer te Lumtur!
  Nga PinkPrincess nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 07:04 PM
 4. Si ta besh nje femer per vete....
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 01:32 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM