dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910
Rezultatet nga 181 deri tek 198 prej 198
 1. #181
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po nga njera an mir e kan ato te huajat o mima....mbledhin mendjen 1 her ne jav....kurse ne cdo moment aty per te mbledh edhe therrimen me te vogel .


  Denoncojjjjjjj erinen...me motivin qe ka shkel nje premtimmmm qe me ka bereee....e di vet ajo se ca premtimi ....
  hahahaaa nuk me kujtohet se kemi nda dat moj laberi

  denoncoj laben se nxitohet ketu

 2. #182
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  o qėne......e lam qe nga parapardje dhe tutjeeeeeee.........po ska gjeeeeeeeee
  do ta kerkosh laben...e sdo ta gjesh

 3. #183
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...ueeeeeeeeeee po ku jeni ore qe cfare t'iu thot i ziu njeri...na njoftoni shendetin ncncnccn se jeni bere harram....ju denoncoj te gjitheve...per mungesat shebsinat e dreqit....

 4. #184
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  apshuu

 5. #185
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  apshuu
  ...Shnetttt gjalle qenke zotrote...se u bete per te kerkuar tek Aida shtino hahahahaha

 6. #186
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  dhe un se keni humb krejt

 7. #187
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kushedi kur vjen radha per ti kap gjykata keto denoncime!

 8. #188
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  po ku ka kohe gjykata per keto denoncimet e vogla

 9. #189
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me duket se duket kapur ndonje avokat i forte me gjithe keto mungesa!!!!

 10. #190
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...une ju denoncojjjjjjjjj ...shkaku?! keni nxir gjithe aktivitetin me avatar te erret....i ndryshoni shpejt....vendosni ngjyra...

 11. #191
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Denoncojjjjj Laben...Erinen...Mimen...Olsenin...Arjolin...Landi n...e te gjithe te tjeret me radhe....ku jeniiiiiiiii?....me keni lene vetem ncncnccn

 12. #192
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  gjith antaret e forumit lirenti
  shihemi ne gjykat pas vitit te ri se tani afer festat

 13. #193
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahaha , perfshir dhe veten tende moj...jo vtm neve..

 14. #194
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha , perfshir dhe veten tende moj...jo vtm neve..
  veten thot e kujna me ja lan fmit un he

 15. #195
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  I kenaqem avokatet me lek

 16. #196
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ta hapin dhe nje denoncim tjeter! Nuk eshte ide e keqe!!!

 17. #197
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ta hapin dhe nje denoncim tjeter! Nuk eshte ide e keqe!!!
  e hapim o Chef, po ke te denoncojme? Iken te gjithe!

 18. #198
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  e hapim o Chef, po ke te denoncojme? Iken te gjithe!
  Ja do fusim ndonje risi
  shesim akullore

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 10 nga 10 FillimiFillimi ... 5678910