Receta Gatimi

Kush me ndihmon te vizatoj disa butona??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e mondi26
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Unhappy Kush me ndihmon te vizatoj disa butona??

  Persh
  Do ju lutesha ndonjerit nga ju te me bente disa butona per ranke ne forum
  nqs ndonje mundet ta beje kete gje ateher ta thote qe ti jap emrat se cfare butonash me duhen

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Pershendetje dhe mire se vjen!

  Lexoni kete temen per vizatimet se ēfare nevojitet.

  Flm

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e mondi26
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Cool Nqs mundeni

  Persh do ju lutesha nqs keni mundesi kush mundet te me ndihmoj per disa ranke ne forum per grada??

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mjafton te jepni nje pershkrim siē shkruhet ne temen siper!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush me ndihmon me nje problem ne lidhje me webfaqen
  Nga kejdialb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-09-2012, 01:12 PM
 2. Kush me ndihmon ne perdorimin e nje pc apple me program linux
  Nga angelawithangela nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 02:27 AM
 3. Mi magjik – pa butona!
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 03:48 PM
 4. Kush me ndihmon per (MAC)?
  Nga bledi1 nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-06-2009, 10:49 AM