Pėrse quhet Muaj Mjalti?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Pėrse quhet Muaj Mjalti?

  Receta Gatimi

  Pse nuk quhet Muaj Dardhe, Muaj Qumshti, Muaj Martese apo Muaj Plazhi!!  Nqs nuk jeni martuar akoma, mos u merzit do vij ajo dite per beqaret, ne te shumten e rasteve, ēifti prenoton disa dite relaxi

  Pse valle quhet Muaj Mjalti?

  Le ta kthejme ne nje Quiz, ai qe e gjen, ta harroj muajn e mjaltit se nuk ja dhuroj

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Se ditet qe kalon ne pushime jane te embla si mjalti Pastaj fillon jeta e perditshme....puna , pazaret, jo kjo dhe jo ajo ....

  He , e gjeta ????

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Jo nuk e ke gjetur

  Mund ti themi dhe Muaj sheqeri

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e amarsyla
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  2
  Reputacioni
  0
  Ni Evropian , n'mujin e par t'marteses te tij , ka pire per cdo dite nga ni gote mjalte . Mendoj se prej ksaj ka rrjedh kjo fjal

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Quhet muaj mjalti sepse : dihet qe mjaltin e bejne bletet dhe bletet dihet gjithashtu qe jane <<rrace pune>>
  Dhe duke qene se ne muajin pas martese vihet per ("pune") besoj se kjo eshte edhe lidhja qe kete muaj e quajne muaj mjalti......dmth muaj pune

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Cdi fillimi pune te re behet me knaqesi , me pas fillon ajo rutinore dhe behet monotone ose diq e perditshmr
  ama sikur tishte vite mjalti e jo muaj ..

 7. #7
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Ti eci jeta ēiftit e ombel si mjalti

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga tironsja_seksi Lexo postimin
  Ti eci jeta ēiftit e ombel si mjalti
  Hahahahahahahahaha

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pergjigje nga me interesantet

  Nje version pse quhet Muaj Mjalti dhe jo muaj dardhe..

  Ne kohet e Babilonis, ēiftit i dhurohet nje pije qe ishte me perberje mjalti. Qe te mbarohej kjo pije duhet rreth 1 MUAJ ose 1 rretullim i plot i henes! Luna di miele italisht honey moon anglisht

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mbase han Mjalt

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  ashtu edhe ciftit i duhen nje muaj diku ne pushime i qete te gjej nektarin e dashurise,me pas fillon te bije shija,kapin problemet,familja dhe nje lloj hidhesie

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Se nje jave zgjate...dhe per aq sa zgjate quhet muaj mjalti...pastaj ndryshon shija gjate rruges ....e me keq nuk ka ku shkon hahahhaa

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mbase kane qene duke ngrene mjalte ata 2 te paret dhe i ka mbetur emri ashtu

  lool ja futa kot

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Quhet muaj mjalti sepse : dihet qe mjaltin e bejne bletet dhe bletet dihet gjithashtu qe jane <<rrace pune>>
  Dhe duke qene se ne muajin pas martese vihet per ("pune") besoj se kjo eshte edhe lidhja qe kete muaj e quajne muaj mjalti......dmth muaj pune
  ahaahahahahahahaaaa me pelq kjo pergjigje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mjalti, ushqimi dhe ilaēi mė i vjetėr pėr njeriun
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 01:35 PM
 2. Kur dicka quhet e drejte dhe kur e padrejte?
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 08:17 PM
 3. Sėmundjet qė kuron mjalti dhe kanella
  Nga Erdi nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 06:36 PM
 4. Mjalti dhe Shendeti i njeriut
  Nga mentor1993 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-10-2010, 08:21 PM
 5. Muaj mjalti pa pagesė pėr shpėtim tė martesės
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 12:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė