Kampionati Boteror i Futbollit - South Africa 2010 - Fituese Spanja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 38 prej 38
 1. #21
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Receta Gatimi

  Shume dobet Franca,eshte dhe me 10 lojtare,ja nxorri nje me te kuq kot fare,arsyen e di vetem albiteri

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me duket se do kene blere ndeshjet haha dhe dhe meksika po humb me kete rezultat futet Afrika

 3. #23
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Jo jo nuk futet Afrika,Afrika futet vetem ne qoftese fiton 4-0 e siper,sepse Meksika ka golavarazhin me te mire,dhe Franca tani sapo shenoi golin e pare 2-1 per Afriken,tani i duhen dhe 3 gola Afrikes qe te kualifikohet mision i pamundur me duket.

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Thumbs up

  Sa keq qe Afrika hengri gol. Kualifikohet Uruguaj dhe Meksika!


  edit: po kishe te drejt, donte dhe dy (3) gola Afrika
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 22-06-2010 mė 04:56 PM. Arsyeja: goool!

 5. #25
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Keshtu dhe Kampionet e Botes, kthehen ne shtepi pa kaluar as grupin.

 6. #26
  i/e rregjistruar 10% Maska e ejven
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ndeshja Midis Kamerunit dhe Danimarkes ishte nje nga ndeshjet me te bukura dhe qe dhuroi shume emocione,ishte fanatstike.

  Shpresoj qe Italia te marri fitore te bindshme sot,mbi 3+
  bye bye Italia

 7. #27
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kushe e ka besu se do luaj aq dopt italija na kan zhgenjy.

 8. #28
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Italia ishte shume krenare, por iku me bisht ndershale. Mendoj se si ish-kampionet e botes, do i vinin friken lojtareve kundershtar.

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Italija kurr ni here me dopt nuk ka lujte aspak nuk kan qen te organizuare si ekip.

  Gjermanija ka meritu fitoren kunder Anglis .Anglija si ekipe e fort deshtoj ne kete loje, ka qen loj shum e forte nga te dy palete .
  Uroj qe gjermanija te fitoj ne ket kampionate, por kam frik se keta vetme te vendi i 3 arrin cdo here .

 10. #30
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nje Bravoooooo te madhe per Gjermanineeeeeee ....OOOOOOOLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAA

  Qef do kisha ne finale Gjermani-Argjentine dhe sigurisht te fitoje Gjermani

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gjermani-Argjentine, i ke se shpejti ishalla Argjentina hahaha

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Spanja Fiton Boterorin 2010!

 13. #33
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime Spanjes ...................por arbitrimi ishte skandaloz

 14. #34
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Urime Spanjes ...................por arbitrimi ishte skandaloz
  vertet, 7 te verdha! ishte pak e ashper, por me erdhi keq per gabimin e fundit te albitrit, i dhuroj spanjes boterorin.

  me mire te kishte shkuar me penallti.

 15. #35
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bravooooooooo Spanja !! e meritonte si per her te par qe u fut ne botror , spanja fitoi dhe kampjonatin Europian , kur fiton fiton fuqishem

 16. #36
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E ka meritu Espanja nuk do koment kjo gje,ama edhe gjyqtari nuk ka kursy kartona dhe plotsishe me vend...

 17. #37
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Braavo Spanja....

 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Spanja e meritoj me dy ndeshjet e fundit qe beri, por doja te shkonte me penallti dhe ta merrte spanja

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2010, 02:20 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2010, 02:00 AM
 3. Bojkotohet kampionati Shqiptar i futbollit
  Nga ReniX nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2008, 06:39 PM
 4. Kampionati Boteror Femra
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 30-09-2007, 06:57 PM
 5. Fituesit e kampionatit Europian & Kampionati Boteror Fit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:44 PM

Etiketat pėr kėtė Temė