Kampionati Boteror i Futbollit - South Africa 2010 - Fituese Spanja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 38
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Thumbs up Kampionati Boteror i Futbollit - South Africa 2010 - Fituese Spanja

  Receta Gatimi

  South Africa 2010 - Vuvuzela

  Skuadrat e Kualifikuara!

  Spanja eshte fituese e South Africa 2010!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Spo i marrin vesh si po dalin kto ndeshjet,pothuajse shumica mbrapsht,kunder cdo lloj parashikimi...

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Lere se gjermanija na ka zhgenjy shum edhe ashtu mir thu krejte mbrapsht ka shku ky kompionate
  plus kjo zhurme sikur blete te acaron nervat.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Spo i marrin vesh si po dalin kto ndeshjet,pothuajse shumica mbrapsht,kunder cdo lloj parashikimi...
  Po pra, ta dish keshtu te kishim vene ndonje bast. Shiko ca skandali Anglia dhe mendo qe algjeria e kishte koeficentin 11!!!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum keq ketu ku jetoj un jan hedhur shum shum baste dhe qe mos te them qe kan qen 100 % te sigut qe do te fitonin skuadtat e tyre dhe te ter jan djegur

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  anglia ka mbaruar si skuader gjith ato talente e sbejne gje
  kurse gjermania besoi se ishte shume entuziaste nga rezultati i pare e besoi se ishte bne stervitie

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Te gjitha skuadrat e medha po deshtojne! Bobo sa keq anglia mbrem. Te shofim Hollanden sot!

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ajo Anglia mrom shum dobet,sikur jane amator jo profesionist.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ajo Anglia mrom shum dobet,sikur jane amator jo profesionist.
  Si nuk leviste njeri per te marre topin, por e donin te gjithe ne kemb. Weeee sa dobet futbolli, e kan fajin miliardat e super paguara. Bertit e gjiru tifozat para ekranit.

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Neser kemi ndeshje interesante. Te shikojme ēfare do kombinojne Italianet!

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ndeshja Midis Kamerunit dhe Danimarkes ishte nje nga ndeshjet me te bukura dhe qe dhuroi shume emocione,ishte fanatstike.

  Shpresoj qe Italia te marri fitore te bindshme sot,mbi 3+

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  italia do fitoi po ka nje te keqe nuk ka nje organizator perfekt mungon prape pirlo e po u bllokuan ne mbroitje zelandezet veshtire ti caje(forca italia)

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Italis i duhet vetem fitore, por mos ti komplikuar gjerat!

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  italise i mungon andrea pirlo ska fantazi ne loje fare na i oqi trurin vetem barazime sjell me patjeter duet te fitoi ndeshien tjeter e me golavarazh se do ta pesoi keq.
  krioi raste por i mungoi fantazia vetem red kot se koti

 15. #15
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Italise nuk i mungon vetem Pirlo por i mungojne shume gjera
  Me kryesorja i mungon sulmi, me kete sulm eshte e kote te kete pretendime

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ka meritu Brazili fitoren,edhe pse ne funde u be nje tollovi nga lojtaret, dhe largimi i kakas ishte gabim nga gjygjtari ..

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Dobet Italia, e komplikoj kualifikimin.

  Bravo Brazili. Po Kaka, se kuptova ca e zuri!!!

 18. #18
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Kaka eshte bo gangesterr ke Reali

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Spaskan te mbaruar golat e Portugalis

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Smund ta besoj se Franca eshte duke humbur 2 me 0.

  Mbase e pa qe ska rruge tjeter, dhe po e le ndeshjen, padroneve te shtepise!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2010, 02:20 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2010, 02:00 AM
 3. Bojkotohet kampionati Shqiptar i futbollit
  Nga ReniX nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2008, 06:39 PM
 4. Kampionati Boteror Femra
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 30-09-2007, 06:57 PM
 5. Fituesit e kampionatit Europian & Kampionati Boteror Fit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:44 PM

Etiketat pėr kėtė Temė