Ndihme nuk me hapen fotot ne facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e musa arusha
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ndihme nuk me hapen fotot ne facebook

  Receta Gatimi

  Ne facebook me hapen faqet po nuk mi hap fotot e askujt,as te shokeve,e as te tjereve qe nuk jan shok te facebookut tim,kjo gje me ndodh vetem ne facebook ,se ne msn ,badoo,yahoo,etj, mi hap te gjitha,,ju lutem me ndihmoni si duhet te veproj qe tre shoh fotot dhe ne facebook,,flm pres nje ndihm nga ju,,

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pershendetje ju keni nje problem kur futeni tek profili i shokve nuk ju shfaqen fotot e tyre ,

  cfar Browseri perdor neser perdor Mozilla Firefox atehere bej nje azhorin (UPDATE) ose fshi Historin e Mozilla fierefox .

  Kjo gje me ka ndodhur dhe mua por un me se shumti perdor Google chrom dhe me kete hapen fotot 100%

  Provo njehere ti hapesh fotot nga google chrom . !

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e besnik cala
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje nese Mozilla Firefox e perdor shqip kontrollo -Mjete-Shtesa dhe nese e ke te instaluar FlashVideoReplace ēinstaloje.
  Kete problem pata edhe une para disa ditesh sme hapte fotot e shokeve dhe videot ne You Tube tani funksionon normal por edhe historikun duhet ta pastrosh si te rekomandoi MAJDI

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se erdhe!
  Po i bashkohem dhe un bisedes

  Gjithashtu do te shtoja, ēfare antivirusi perdorni?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook, publikohen fotot private tė Zuckerberg
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 12:00 PM
 2. 4 fotot qė nuk duhen vėnė nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 11:16 AM
 3. Babai hedh nė gjyq Facebook pėr fotot e vajzės
  Nga vaaldr1n nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-09-2011, 10:37 AM
 4. Ndihme - Nuk me hapen programet?
  Nga URTESIA nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 10:18 PM
 5. Ngarkoni fotot tuaja ne facebook me EasyPhotoUploader
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 06:34 PM