Gjėegjėzė pėr Femije


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gjėegjėzė pėr Femije

  Receta Gatimi

  Here lart e here ne toke, kur me prek nuk duroj dot, shume me doni o femije, emrin tim kush mund ta dije?

  E gjen dot pa ta thene?  Pergjigje:

  IPOT

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gjėegjėzė

  Bejme hije mbi ēdo gje, japim jete dhe gjelberim, ne pranvere dalim me shpesh, lajme e lagim gjithesine.

  A e gjen dot pa ta thene?

  ėter

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gjėegjėzė

  Radhe - radhe me mesoni/ here me goje e here me laps/ nese nje ju do harroni/ une mire nuk di te flas.

  Kush e gjen


  Itebafla

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te bejme nje femije!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-08-2013, 10:49 PM
 2. Hindusi qė ka 39 gra e 94 fėmijė
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 04:57 PM
 3. Femije te Padukshem!
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2010, 03:11 PM
 4. Gjeagjeza per femije!
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 08:48 PM
 5. 29 vjeēari ka 21 fėmijė dhe 11 gra!
  Nga selami2006 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 06:05 PM