Qeshė i vogėl e u rrita :D


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e amarsyla
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Smile Qeshė i vogėl e u rrita :D

  Receta Gatimi

  Qeshė i vogėl e u rrita , n'prehėr t'nėnės u mėrzita .
  S'di me shkru as me lexu , por nė shkollė du me shkuu

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  shume e bukur

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  shume e bukur
  keshtu do i edukosh femijet mos te shkojne ne shkolle haha!

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  jo por ti se ke kuptuar,,,,ata ne shkolle do shkojne, po ne shkolle du me shku- thone

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Pub-i mė i vogėl nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 05:35 PM
 2. Fėmija qė nuk lejohet tė qeshė
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-05-2011, 07:56 AM
 3. USB-ja mė e vogėl!
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 12:33 PM
 4. 1 vjetori i Deas se vogel
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:54 PM
 5. 100 per Timin e vogel
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 09:14 AM

Etiketat pėr kėtė Temė