Kerkes per Administratoret - Smundem te hap tema te reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Kapsolli
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  100
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Kerkes per Administratoret - Smundem te hap tema te reja

  Receta Gatimi

  deshta me postu nje program tek programet per shkarkim pse sme lejohet te postoj atje qfar duhet te bej

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pershendetje Kapsolli!

  Po ne hapesira te tjera te forumit mund te hapni tema te reja?

  Na falni per mosfunksionimin, jemi duke verifikuar problemin.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Eshte nje Hapesire pak kritike ky nenforum. Heqja e te drejtave per tema te reja nga anetaret eshte hequr per mosmbingarkimin e forumit me tema warez dhe te pavlefshme.

  Ky nenforum ka tema qe perdoren si kategori per te ndare programet.

  Flm per mirekuptimin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tema e Arjolit
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 22-10-2014, 10:33 PM
 2. Tema per femrat! xD
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 05:05 PM
 3. per administratoret!
  Nga sir_tiger nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 03-11-2007, 07:27 AM
 4. Ju Lutem! JO Tema/Postime me nga nje fjale!
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2007, 08:32 PM