Modele Flokesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1

  Modele Flokesh

  Receta Gatimi

  Si te zgjidhni nje model flokesh qe shkon me fytyren tuaj


  Besojeni apo jo, modeli i flokeve ju ndihmon per te vene ne dukje apo per te zbehur nje tipar te fytyres suaj. Me poshte do te gjeni disa keshilla mbi modelet e flokeve qe vene me ne pah tiparet tuaja me te vecanta: FYTYRE E RRUMBULLAKET - Nese i mbani floket me vije ne ane fytyra juaj do te duket me e holle dhe me e gjate. FYTYRE E HOLLE - Kacurrelat apo volumi anash fytyres do ti jape nje forme me te gjere nje fytyre te holle. HUNDE E MADHE - Floket e leshuara mbi fytyren e bejne me pak te dukshme hunden e madhe. TIPARE TE MPREHTA - Floket me onde ose kacurrela i japin nje pamje me te bute nje fytyre me molleza te theksuara. BALLE I MADH - Baluket mbi balle ndihmojne per ti dhene nje pamje me te rregullt nje fytyre me balle te madh.

 2. #2

  Re: Modele Flokesh


 3. #3

  Re: Modele Flokesh


 4. #4

  Re: Modele Flokesh


 5. #5

  Re: Modele Flokesh


 6. #6

  Re: Modele Flokesh


 7. #7

  Re: Modele Flokesh


 8. #8

  Re: Modele Flokesh


 9. #9

  Re: Modele Flokesh


 10. #10

  Re: Modele Flokesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele Flokėsh
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-04-2013, 12:30 AM
 2. Modele flokesh te thjeshta dhe praktike !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-11-2012, 12:50 AM
 3. Modele flokesh per meshkuj...
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-06-2011, 01:21 PM
 4. Modele flokesh per emo !
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 04:50 PM