Copy prej www.lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12

  Copy prej www.lirenti.com

  Receta Gatimi

  Nuk e di nese e keni vizituar webin _www.engjujt.eu per mendimin tim total imitim i www.lirenti.com qka mendoni ju asht e drejt kjo.
  Dit me pare ka qen shume identik tash ka pakez ndryshime.Mund te ndodh qe te jet edhe rastesi

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Eshte e mundshme qe perdorim te njejten suite per manaxhimin e faqes! Ky fakt sjell ngjashmeri! Por dhe po e kopjuan teresisht nuk eshte problem!

  Jemi perseri Unik dhe te Pazevendesueshem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Laptopi nuk ben Copy Paste
  Nga Real Madrit nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 09-07-2012, 01:56 PM
 2. Copy dhe Paste ne boten reale!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-09-2010, 06:27 PM