per administratoret!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e sir_tiger
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  EARTH
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  per administratoret!

  Receta Gatimi

  A eshte e mundur te instalohet nje shortcut (hack) , ne menyre qe te shihen te gjithe postimet e reja qe nga vizita e fundit? Me sa di une Vbuletini e mundeson kete!
  Me respekt sir_tiger!

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: per administratoret!

  sir_tiger! Do ishte nje gje teper praktike! Une e kam pare kete ne shume forume. Shtyp New Posts dhe dalin te gjitha postet e reja!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: per administratoret!

  Shum gje e vlefshme kjo, dhe une ju mbeshtes!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: per administratoret!

  Mendim shume i mire Sir_Tiger!

  Pershendetje!!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: per administratoret!

  Ky opsion eshte ne disa forma :
  sic e shikoni dhe nga imazhi te rrethuarat me te kuqe
  ne faqen e pare te forumit eshte e mundur te shikoen 8 temat e fundit, duke klikuar prap vazhdon me 8 te tjerat e keshtu me radhe.  mabse pozicioni nuk eshte i pershatshem, do mundohem ti gjej nje vend siper ne menun qendrore.

  flm per raportimin

  reni

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e sir_tiger
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  EARTH
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: per administratoret!

  Faleminderit reni!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: per administratoret!

  Pershendetje te gjitheve.

  Ne fakt kjo ceshtja e postimeve te fundit ne te gjitha temat na ka veshtiresuar pak, por per momentin e kemi lene keshtu, sepse nga Dhjetori,
  do te behen shume ndryshime ne forum, dhe midis te tjerave do te jete dhe kjo, dhe gjerat do te jene me te lehta.

  Keshtu qe menduam qe te mos bejme pune te dyfishte qe tani, thjesht ju kerkojme te beni pak durim.

  Ju falenderojme per mirekuptimin

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: per administratoret!

  sir-tiger dhe daku keni nje mendim shume te mire.Te presim dhjetorin

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: per administratoret!

  OHO HO do na vije si dhurate per vit te ri nje forum i perparuar dhe me shume dhurata

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per Administratoret - Smundem te hap tema te reja
  Nga Kapsolli nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-07-2010, 06:47 PM