Receta Gatimi

Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 12 nga 17 FillimiFillimi ... 27891011121314151617 I funditI fundit
Rezultatet nga 221 deri tek 240 prej 323
 1. #221
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ai qe mendon shume nuk ben asgje.

  |Torquato Tasso|

 2. #222
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Do e kisha derguar, ne djall, ne ferr, n'cdo vend, por betohem, do kisha shkuar gjthmone perseri ta merrja...hahahaha

 3. #223
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Kam shije tė ēuditshme....zakonisht pėlqej ata persona qė veshin vetėm shpirtin e tyre. Asgjė tjetėr....

 4. #224
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Do e kisha derguar, ne djall, ne ferr, n'cdo vend, por betohem, do kisha shkuar gjthmone perseri ta merrja...hahahaha

  Dashurova aq shume sa sa fillova ta urreja, e urreva aq shume sa kuptova c'ishte dashuria
  ngjajne

 5. #225
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Dashurova aq shume sa sa fillova ta urreja, e urreva aq shume sa kuptova c'ishte dashuria
  ngjajne
  Ngjajne si jo!!!...

 6. #226
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ....kur dashuria dhe aftesia..... punojne se bashku.....bejne kryevepra.....

 7. #227
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  " Nuk ishte budallaqe. E dinte shumė mirė se ēfarė donte. Vetėm se donte gjėra tė pamundura..."

 8. #228
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nje shprehje shume e bukur per mua eshte "sa te rrosh do te mesosh"
  nje shprehje mese e vertete

 9. #229
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Lulja mė e bukur ėshtė ajo qė ēel mė me vėshtirėsi....

 10. #230
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ca thu mi shaka shaka me pelqeu thenia jote

 11. #231
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Nese je e rendesishme per dike....ky njeri do ta gjeje gjithmone kohen per ty.......fatkeqesisht te gjithe jane te zene per te konsumuar kohe ty....

 12. #232
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

 13. #233
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ...aty ku ka dashuri.... nuk ka asnjėherė natė......

 14. #234
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  ....... cdo fund, eshte gjithmon nje fillim i ri....nje shprehje qe me transmeton shum optimizem

 15. #235
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Mė mirė njė fund me dhimbje, sesa dhimbje pa fund!

  E5!

 16. #236
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Provaci. E se va male? Provaci un'altra volta

 17. #237
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Nėse njė njeri tė do duhet t'i jesh mirėnjohėse atij njeriu? Do ta dish Pse? Sepse ka shumė njerėz qė e duan atė njeri mė shumė se ti. Por sėrish ai njeri tė zgjodhi ty.....

 18. #238
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Mos u shqetėso pėr tė njohur shumė njerėz....bėje veten tėnde njė njeri qė ia vlen tė njihet....

 19. #239
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Nuk e di nėse jam unė qė s'di tė shpjegohem, apo je ti qė nuk kupton? Pėr mua ėshtė e dyta dhe pėr ty e para! E pėrbashketa jonė ėshtė, qė tė dy po humbasim njėri-tjetrin.

 20. #240
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Perqafimet e verteta te trondisin. Edhe me pas. I gjen shenjat e tyre kudo...ne fund te shpirtit....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 08:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 05:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 06:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 12:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 10:38 PM