Receta Gatimi

Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 13 nga 17 FillimiFillimi ... 3891011121314151617 I funditI fundit
Rezultatet nga 241 deri tek 260 prej 323
 1. #241
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Ka persona tė cilėt qė nga koha qė i njeh, nuk do pushosh sė dashuri kurrė, sepse gjenden nė atė kėnd tė zemrės…

  - Volter

 2. #242
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  "Malli per te e mbante ate zgjuar me shume se sa kafeja."....

 3. #243
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Jo gjithmonė kush buzėqesh ėshtė i lumtur.. ka lot qė nuk arrijnė dot nga zemra deri tek sytė..!

 4. #244
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Kur krahėt e mi nuk mund t'i arrijnė njerėzit qė janė pranė zemrės sime....unė gjithmonė i pėrqafoj ata nė lutjet e mia..!

 5. #245
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kur tė shkruaj do tė thotė qė mė mungon. Kur nuk tė shkruaj do tė thotė qė po pres tė tė mungoj ty.

 6. #246
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Kur numėroj gjėrat mė tė ēmuara qė kam nė jetė.....Ty tė "numėroj" gjithmonė dy herė...

 7. #247
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  E dija qe nuk kisha ndryshuar....isha gjithmone vetja ime....dhe ndoshta nuk ndryshojme....thjesht pershtatemi.

 8. #248
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Mos e urrej nje femer qe dashuroi nje maskara ,por urre maskarain qe humbi shansin te behej njeri......

 9. #249
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  I adhuroj ato lloj pėrqafimesh....ku mund tė ndjesh qė trishtimi largohet prej trupit....

 10. #250
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ....pasqyra ėshtė shoku mė i mirė...... sepse nuk qesh asnjėherė.... kur unė qaj !!!!!!

 11. #251
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Mund te kemi te gjitha mjetet e komunikimit ne bote por asgje.....apsolutisht asgje nuk e zevendeson veshtrimin e syve te njeriut!!!!!

 12. #252
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Duhej ta humbisja qe ta kuptoja se e doja... se e doja mbi gjithcka tjeter ne kete jete

 13. #253
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  .....nuk mjafton vetėm dija.... duhet edhe ta pėrdorėsh atė.....nuk mjafton tė duash diēka.....duhet edhe tė veprosh...!!!

 14. #254
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Kam parė mė tė mirėn....dhe mė tė keqen tėnden,....dhe i pėrzgjodha tė dyja.....

 15. #255
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Ti ho conosciuto per sbaglio....ma e stato lo sbaglio piu bello della mia vita.....

 16. #256
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  "Nuk e di nėse do ta ndjeja mė mirė nė pika apo nė rrjedha.
  Mendoj se kjo varet nė atė se sa shumė mė thua ti qė mė ka mbetur prej saj..."

  - Christopher Poindexter

 17. #257
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  "Une eren e shoh....

  -Ashtu? Si?....

  -E shoh ne njerez....

  Per shembull, tek ty, tani...Ke nje stuhi brenda teje , edhe pse dukesh e qete."

 18. #258
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  "Une eren e shoh....

  -Ashtu? Si?....

  -E shoh ne njerez....

  Per shembull, tek ty, tani...Ke nje stuhi brenda teje , edhe pse dukesh e qete."
  Ngele duke vjedh nga fb dhe ti

  Komplimenti me i madh eshte te te quajne "Human"

 19. #259
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  hahahahahha epo prejardhjen nga dardha e kemi hahahahaha....pse e ke pare ti,....po mos rri ne fcb tere diten dhe ti i uruar...me lejo pak mua te hiqem si e zgjut hahahahahhaha

 20. #260
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahha epo prejardhjen nga dardha e kemi hahahahaha....pse e ke pare ti,....po mos rri ne fcb tere diten dhe ti i uruar...me lejo pak mua te hiqem si e zgjut hahahahahhaha
  Nuk e kam par une e kam shkruar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM