Receta Gatimi

Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 14 nga 17 FillimiFillimi ... 491011121314151617 I funditI fundit
Rezultatet nga 261 deri tek 280 prej 323
 1. #261
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Me pelqejne njerezit...dhe me pelqen qe t'iu pelqej...por e mbaj zemren time....atje ku e vuri zoti...Brenda meje!!!...

 2. #262
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ata si une jane te lodhur nga indiferenca por vazhdojne te falin.
  Ata si une besojne shume ne premtime.
  Ata si une kane shume dashuri per te dhene, por nuk jane te sigurt nese do vleresohet.
  Ata si une kane ditarin plot shkrime per te, por s'kane guximin t'ja dergojne.
  Ata si une zgjohen ne mengjes me shpresen se do jete nje dite me e mire.
  Ata si une i qeteson perendimi por i torturon nata.
  Ata si une mendojne se shkelqimi yjeve ne krahasim me buzeqeshjen e tij eshte diēka pavlere.
  Ata si une kane frike te enderrojne me friken se ato s'do i plotesohen.
  Ata si une duan me shume perqafime sesa ushqim.
  Ata si une nuk i besojne komplimenteve qe i bejne.
  Ata si une i adhurojne mesazhet: ''Mirmengjes'' dhe ''Naten e mire, gjume te embel''.
  Ata si une adhurojne dhuratat e thjeshta dhe te lira.
  Ata si une degjojne muzike per tu ndjere te kuptuar.
  Ata si une jane te forte, por cdo nate mendojne se nuk do ja dalin dot.
  Ata si une... nuk e di a egzistojne...

 3. #263
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ....Bėra njė pėrplasje me realitetin,....i kėrkova dėmshpėrblim...... M'u pėrgjigj qė nuk i paguan ata qė ndjekin ėndrrat!....

 4. #264
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Thenia ime, edhe pse nuk besoj do ta lexoje njeri ( se paska qindra per te mos thene mijera ) eshte:

  Te gjithe mendojme qe ecim ne rruge te pashkelura por ne fakt ato jane te shkelura nga dikush para nesh.

  Thellesisht filozofike

 5. #265
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Muzika eshte e vetmja gje qe te vret pa dhimbje.

  Bob Marley

 6. #266
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ... kishte disa njerėz qė nuk do tė mėrziteshe kurrė t'i takoje,....edhe sikur jeta njerėzore tė zgjaste tre-katėr shekuj.

 7. #267
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  "Duhet ti njohesh shpirtin e njeriut...qe te mund ti admirosh fytyren."....

 8. #268
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  .....Tingulli me i vjeter ne bote....eshte zeri i zemres njerezore....fjale e paharrueshme e vazhdimesise....

 9. #269
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Pse kam kaq shumė frikė tė tė humbas, kur ti as qė je e imja!?

 10. #270
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ..."Jeta jone fillon te mbaroje....kur fillojm te qendrojm ne heshtje ....per gjerat qe kane vertet rendesi tek ne."....

 11. #271
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  .....Njerėzit thonė se e ēmojnė thjeshtėsinė, por e vėrteta ėshtė se kėto janė vetėm fjalė...... Njeriu i thjeshtė ėshtė i sinqertė..... I shpalos ndjenjat ashtu si i ndien, nuk i merr gjėrat si njė lojė dhe as nuk bėn lajka apo gjėra tjera tė rrejshme. ...
  ...Dhe tė gjithė e dimė se njeriu i sinqertė gjithnjė shkelet dhe nuk vlerėsohet....

 12. #272
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ...- Nuk jam njė njeri qė mėsoj....jam njė njeri qė shmang..
  - Po ēfarė shmang?...
  - Tė bėhem si gjithė tė tjerėt.....

 13. #273
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Sa e lehtė ėshtė qė tė thyhem!
  Sa qė e pyes veten: A jam edhe unė nga mishi e kockat, apo ndoshta jam nga qelqi?
  Mjafton qė dikush vetėm tė tė pėrmend dhe mendja mė shkon pėr lesh.
  Mė vjen inat.
  Mė beso se mė vjen shumė inat!
  Mė kap njė zjarrmi nė shpirt, djersitem dhe mbėshtillem nė ankth.
  Dhe me krejt zėrin ulėrij: Nuk e dua! Nuk e dua dhe nuk mė plas fare pėr tė!
  E gėnjej tė gjithė botėn.
  Dua tė dėgjosh ti dhe tė tė gėnjej edhe ty.
  Por mė sė shumti e gėnjej veten, sepse kur tė thyhen tė gjitha shishet dhe askush mė nuk ma var veshin, atėherė dorėzohem.
  Shembem dhe e pranoj.
  Krejt ēka dua je vetėm ti.

  - Albatros Rexhaj

 14. #274
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Sa kryevepėr qėnka

  - - - Updated - - -

  Sa e lehtė ėshtė qė tė thyhem!
  Sa qė e pyes veten: A jam edhe unė nga mishi e kockat, apo ndoshta jam nga qelqi?
  Mjafton qė dikush vetėm tė tė pėrmend dhe mendja mė shkon pėr lesh.
  Mė vjen inat.
  Mė beso se mė vjen shumė inat!
  Mė kap njė zjarrmi nė shpirt, djersitem dhe mbėshtillem nė ankth.
  Dhe me krejt zėrin ulėrij: Nuk e dua! Nuk e dua dhe nuk mė plas fare pėr tė!
  E gėnjej tė gjithė botėn.
  Dua tė dėgjosh ti dhe tė tė gėnjej edhe ty.
  Por mė sė shumti e gėnjej veten, sepse kur tė thyhen tė gjitha shishet dhe askush mė nuk ma var veshin, atėherė dorėzohem.
  Shembem dhe e pranoj.
  Krejt ēka dua je vetėm ti.

 15. #275
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ....Jam ndjere gjithmone si nje liber i hapur....rrethuar nga analfabete!!!....

 16. #276
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dy vetė u vranė pėr njė fjalė. Fjala rron ende, njerėzit jo

 17. #277
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ...Une mund te jem e pa fuqishme para fatit...por kjo nuk do te thot...se duhet te jem edhe e pavetdijshme!!....

 18. #278
  i/e rregjistruar Maska e july
  Anėtarėsimi
  Jun 2014
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Fjeta i qetė sepse isha i rrethuar nga miqtė. U zgjova dhe rreth meje pashė vetėm ujqėr.
  Nuk e di nėse ujqėrit kishin ngrėnė miqtė, apo miqtė ishin bėrė ujqėr...

 19. #279
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ...Mund te kesh mashkullin me te mire ne bote.... por nese nuk ke qofte edhe nje shoqe.... me te cilen te flasesh gjithe budallalleqet dhe qe kupton ne aspektin femeror te cilin vetem femrat mund ta kuptojne....atehere dhe me mashkullin me te mire te botes do ndjehesh vetem.....

 20. #280
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  ....Sinqeriteti eshte dicka qe Engjelli nuk di ta shkruaj....Por Zoti di mjaft mire ta vlersoj....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM