Receta Gatimi

Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 16 nga 17 FillimiFillimi ... 611121314151617 I funditI fundit
Rezultatet nga 301 deri tek 320 prej 323
 1. #301
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  ...me pelqeu kjo

  Femra tė thotė: “Shko nė ferr!”. ...Ti shkon...ndėrsa ajo tė pret atje....

  _Dante Alighieri_

 2. #302
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...me pelqeu kjo

  Femra tė thotė: “Shko nė ferr!”. ...Ti shkon...ndėrsa ajo tė pret atje....

  _Dante Alighieri_
  .....je si shpirt me keto shprehje....mos merr me borxh shprehje....mjaftojne te tuat....

 3. #303
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  .....je si shpirt me keto shprehje....mos merr me borxh shprehje....mjaftojne te tuat....
  hahahahahhaha a mund te te pyes dicka?!

  Me lexon ndonjehere?....

 4. #304
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaha a mund te te pyes dicka?!

  Me lexon ndonjehere?....
  ....ku ishe kur shkrujte ket pytje?

 5. #305
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....ku ishe kur shkrujte ket pytje?
  hahahahahahhahahahhaha sa qesha o zot....po nuk e kisha fjalen per ketu...e di mire se per ku te pyeta...

 6. #306
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahhahahahhaha sa qesha o zot....po nuk e kisha fjalen per ketu...e di mire se per ku te pyeta...
  ......po o drite dielli po........

 7. #307
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ......po o drite dielli po........
  hahahahahahahhahahahha sa i mire jeee....po nuk po flas me....thjesht une sapo mora nje frymarrje te thell.... e kisha te nevojshme...thone se ne kete menyre shtohen jete te tjera

 8. #308
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahahhahahahha sa i mire jeee....po nuk po flas me....thjesht une sapo mora nje frymarrje te thell.... e kisha te nevojshme...thone se ne kete menyre shtohen jete te tjera
  .....ti e di.......une di qe me lumturon.....kur me thua keto....

 9. #309
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  megjithse anglisht, m'pelqej tej mase! (:

  She often feels trapped in the conventional world, where people are so busy back stabbing and living lie, for she lives for the truth.
  She will never play games and is incapable of deceit.
  Beneath all her tough fronts and careless exterior, she is nothing if not simple, innocent and very emotional.
  She is that one friend you can be stupid and lame with, that one person with whom you can share your darkest thoughts and secrets without worrying that she will judge you.
  And she would instantly hate someone who hurts you!
  She will protect you, but you need to protect her... Cause though she might pretend otherwise, usually she is the one hurting inside!
  And no she will never accept that to your face, cause lets face it, she is too proud to do that!.
  - Aries women

 10. #310
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  ...Kjo...

  " Jam egoiste, e paduruar dhe me pak vetėvlerėsim. Unė bėj gabime, dal jashtė kontrollit dhe mund tė jem e vėshtire pėr t'u pėrballuar nė kohė tė ndryshme. Por nėse nuk mė pėrballon dot kur jam nė aspektin mė tė keq, atėherė me siguri qė nuk mė meriton nė mė tė mirin... "

  | Marilyn Monroe |

 11. #311
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  ...Dikush qe doja dikur me dhuroi nje kuti plot erresire.....Mu deshen vite per te kuptuar qe kjo ishte edhe nje dhurate.....

 12. #312
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  today is a gift...

 13. #313
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  lexova nje shprehje te bukur sot..."Mos kerko nje te ardhme librash, kur ne te shkuaren nuk lexove nje liber"...

 14. #314
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  lexova nje shprehje te bukur sot..."Mos kerko nje te ardhme librash, kur ne te shkuaren nuk lexove nje liber"...
  shume e bukur kjo!

 15. #315
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  si era qė frynė, ftyrės mė bjen, njė energji si shiu mbi re.
  Mendoj pėr ty, mėrzi mė sjell, du botėn qetsi, vec ditė me diell..

 16. #316
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  The most important thing is to enjoy your life - to be happy - it's all that matters.

 17. #317
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Every single day, no matter who you meet in the day - friends, family, work colleagues, strangers - give joy to them. Give a smile or a compliment or kind words or kind actions, but give joy! Do your best to make sure that every single person you meet has a better day because they saw you.”

 18. #318
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  maybe if I go away long enough, I'll forget the reason why I left..

 19. #319
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Njė ditė do tė tė mungojnė mesazhet e vogla qė t'i dergoja unė.
  Njė ditė do tė tė mungojė mėnyra se si unė brengosesha pėr ty kur qėndroje pėrjashta shum gjatė.
  Njė ditė do tė tė mungojė bezdisja ime.
  Njė ditė, kur unė tė kem ikur, ty do tė tė mungojė fakti qė kishe dikė i cili tė dėshironte ty.
  Dhe, kur njė ditė unė mos tė jem mė aty, ti do ndjesh mungesėn time.

  - Wiz Khalifa

 20. #320
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  “Njeriu i bindur nė rrugėn e tij nuk u vė veshin pluhurit qė e ngrisin kundershtaret e tij pėr ta larguar nga rruga e tij. Por e mėrzit fakti se ata nuk e kanė arritur kėtė lumturi tė cilėn e pėrjeton pasi qė Zoti e ka udhėzuar drejt rrugės sė vėrtetė”.

  Dr. Nasir el-Omer

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM