Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 17 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 323
 1. #21
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Secili prej nesh duhet te paguaj 1 cmim per te qen i lumtur pergjithmon. Duhet te sakrifikojne 1 dashuri per te fituar 1 dashuri te 1 lloji tjeter. Por jo te gjith jan te gatshem ta paguajne kete cmim, jo te gjith dine te dallojne se cfare eshte me e rendesishme per ata vet ne 1 moment te caktuar te jetes se tyre. Dhe ...ndodh qe te mos e gjejne rrugen e duhur per te arritur ate qe mendojen se u takon.

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Secili prej nesh duhet te paguaj 1 cmim per te qen i lumtur pergjithmon. Duhet te sakrifikojne 1 dashuri per te fituar 1 dashuri te 1 lloji tjeter. Por jo te gjith jan te gatshem ta paguajne kete cmim, jo te gjith dine te dallojne se cfare eshte me e rendesishme per ata vet ne 1 moment te caktuar te jetes se tyre. Dhe ...ndodh qe te mos e gjejne rrugen e duhur per te arritur ate qe mendojen se u takon.
  tema thot per shprehjen e preferuar..jo romanin

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Me mendje Vepro,me Durim puno e jeto,me Zemer jep Miresi,me Shpirt Dashuri

 4. #24
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  tema thot per shprehjen e preferuar..jo romanin
  hahaha e kisah fixim kete prandaj

 5. #25
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Esht nje burg i bukur, bota. Shakespeare

  me ka ngel fiksim qe kur e kam lexuar

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  bohet mire

 7. #27
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  duhet perher nje plan B ne jete...

 8. #28
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  nje mik i vertet eshte ai ce dallon merzitjen ne syt e tu... kur gjithe te tjeret besojn buzeqeshjes ne fytyren tende...

 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume e bukur kjo "Urtesia"

 10. #30
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Nuk duhet te trembesh nga shpulla e mikut, por nga ledhatimi i armikut!

 11. #31
  i/e rregjistruar 10% Maska e just a girl
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  wetum se 3goj
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Bota rrotullohet :!

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga just a girl Lexo postimin
  Bota rrotullohet :!
  e dielli nxeh' nisoj per 8on !

 13. #33
  i/e rregjistruar 10% Maska e just a girl
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  wetum se 3goj
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e dielli nxeh' nisoj per 8on !
  mundet amo duhesh me mendu qe ni kontinent o wer e n`tjetrin dimerr :!

 14. #34
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Une kam shume shprehje,por kete kohe njera ka pikasur shume per shkak te zgjedhjeve dhe ajo eshte;...politika eshte e atill qe te ndaj nje cope torte ne menyre aq te sofistikuar sa te gjithe te mendojne qe kan copen me te madhe..

 15. #35
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jet o jet

 16. #36
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kam shum nuk del forumi

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Berii Lexo postimin
  jet o jet
  waa ca shprehje fantastiko - filozofike...nga e gjete o burr i dheut

 18. #38
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nga librat ANTIK labee

 19. #39
  i/e rregjistruar Maska e DeeJay Eri
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Crap, Tiranƫ, Albania, Albania
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  tallu me (1) femer tallu po mos harro qe ke lind nga (1) e till :: D D

 20. #40
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shprehjet e mia te preferuara : MOS I BEJ TJETRIT ATE CKA S'DON TE TA BEJNE TY .
  SHKOJ PER MANA E GJITHMONE MARR THANA

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM