Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 17 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 323
 1. #41
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Jeta ėshtė si njė monedhė. Ju mund ta shpenzoni atė nė cfarėdo mėnyre qė dėshironi, por mund ta shpenzoni vetėm njė herė.

 2. #42
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  te duash = te vuash

 3. #43
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mos ja fut kot

 4. #44
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  u knaqem e kurr su gzum

 5. #45
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shume e bukur

 6. #46
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mendjete e medha diskutojne ide mendjet e mesme diskutojne ngjarje mendjet e vogla diskutojne njerez
  mos ju frikeso dites se neserme sepse dje ti ui krikesove dites se sotme
  mos flisni per dashuri dhe paqe nje njeri e ka provuar dhe e kane gozhduar
  burri me dy gra kemishen pa la
  vjerra kurre se kujton kohen e nuserise
  syri she gjithqka por veten nuk e she
  bukuria pushton syrin karakteri zemren
  jetojme ne nje bote ku as njeriut si thuhet njeri ku ka 100 maska per nje fetyre
  linda duke qare kur te gjithe qeshnin do vdes duke qeshur kur te gjith do qajne
  bej qe jeta jote te jete nje enderr por mos lejo qe enderrra te behet jeta jote
  nese te thone se dashuria eshte nje enderr enderro por mos u qudit nese zgjohesh duke qare
  kurre mos thuaj o zot une kam nje dhimbje por o dhimbje une kam nje zot
  lerja fatit ne dore te papriturat jane me te mira
  dashuria eshte si nje kepurdhe te lodh duke e kerkuar dhe ne fund ke frik se eshte e helmuar
  perdorimi i thenjeve gjate te folurit eshte zbukurim


  letas

 7. #47
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kush eshte i lumtur ? ai qe eshte i kenaqur ! kush eshte ai askushi?!

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  It's amazing how someone can break your heart, but you still love them with all the little pieces!

 9. #49
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bori
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E pamundura nuk ekziston. Thjeshte ka njerez pa kurajo!

 10. #50
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  marum per ket vatan

 11. #51
  i/e rregjistruar Maska e anniii
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  what goes around comes around

 12. #52
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  thuj per zotin.....

 13. #53
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Ka dhe me keq

 14. #54
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Ka dhe me keq
  .

 15. #55
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Kthe respektin me respekt, perballo me gjakftohtesi provokimet, dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende !

 16. #56
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  No matter where u are in the world...the moon is never bigger than your thumb

 17. #57
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ujkuuuuuuuuuuuuuuu

 18. #58
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  No matter where u are in the world...the moon is never bigger than your thumb
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Kthe respektin me respekt, perballo me gjakftohtesi provokimet, dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende !


  po po kto femlat gjithnje the hard way ;p

 19. #59
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dont follow your dreams ...... Chase them !!!!

 20. #60
  i/e rregjistruar 10% Maska e gezime
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  brengat jan armiq te jetes se lumtur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM