Cila eshte thenia juaj e preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 17 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 323
 1. #61
  i/e rregjistruar Maska e stefo
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Kur duhet te zbresesh,shiko lartesine qe do humbasesh..

 2. #62
  i/e rregjistruar 10% Maska e gezime
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  meso sa je i ri se kur te plakesh nuk ke dobi

 3. #63
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mos harro te prezantohesh stefo !

 4. #64
  i/e rregjistruar Maska e stefo
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Duke zbritur,duhet te shohesh lartesine qe humbet..

 5. #65
  i/e rregjistruar 10% Maska e Selda Fr
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  A ship in harbor is safe - but that is not what ships are for. ~John A. Shedd, Salt from My Attic

  Take risks: if you win, you will be happy; if you lose, you will be wise. ~Author Unknown

  This nation was built by men who took risks - pioneers who were not afraid of the wilderness, business men who were not afraid of failure, scientists who were not afraid of the truth, thinkers who were not afraid of progress, dreamers who were not afraid of action. ~Brooks Atkinson

  Adventure is what happens when you just did something stupid.

  What great thing would you attempt if you knew you could not fail? ~Robert H. Schuller

  "Pearls don't lie on the seashore. If you want one, you must dive for it." -- Chinese proverb
  Yes, risk-taking is inherently failure-prone. Otherwise, it would be called 'sure-thing-taking.'" –
  etj etj..

 6. #66
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Te gjitha femrat jane imorale edhe nena ime eshte femer (N.P). Nuk kam deshire te prekte askush.

 7. #67
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Direktori Lexo postimin
  Te gjitha femrat jane imorale edhe nena ime eshte femer (N.P). Nuk kam deshire te prekte askush.
  kjo eshte thenja juaj e preferuar ? Nuk me duket e arsyeshme te flisni ne pergjithsi ...

 8. #68
  i/e rregjistruar Maska e blerinaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Never back down

 9. #69
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nese jo ne pergjithesis per pjesen dermuese nuk jam une aij qe thash kete thenie, eshte nje shume me shume i ngritur sesa une, ndoshta me nam Botror.

 10. #70
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nje qime leshi (e nje femre) terheq tragetin edhe ne toke .....

 11. #71
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Kjo esht jeta ime !
  Vendos un!
  Gaboj un !
  Paguaj un !

 12. #72
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ha e ha e ()() s'ka

 13. #73
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Dkiush qe ka frike nga vuajtja, vuan nga frika.

  Grate kane 4 buze, 2 per te folur budalleqe, dhe 2 per te kerkuar falje!

 14. #74
  me qe po flisnit per femrat----mashkulli me budall ,eshte ai qe mendon se njeh nje femer.
  fjala qe une perdor me shume jane 2
  1-kuc
  2-topekec

 15. #75
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  I ... like god, do not play with dices and don't believe in coincidence -- 'V'

 16. #76
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  I menēuri ėshtė pyetur: Cila ėshtė gjėja mė e ēuditshme te njerėzit? Ėshtė pėrgjigjur; Njerėzit mėrziten nga fėmijėria, nxitojnė tė rriten , mė pas shpresojnė tė kthehen tė vegjėl (fėmijė) pėrsėri. Humbin shėndetin e tyre pėr tė mbledhur para, mė pas shpenzojnė para pėr tė rifituar shėndetin. Mendojnė pėr tė ardhmen me shqetėsim, dhe harrojnė tė tashmen, nuk e jetojnė tė tashmen e as tė ardhmen ( i humbin tė dyja). Jetojnė sikur kurrė nuk do tė vdesin, dhe vdesin sikur nuk kanė jetuar asnjėherė.

 17. #77
  i/e rregjistruar 10% Maska e Cherry
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Vendndodhja
  Germany
  Postime
  43
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  O Zoti im!!
  Jetėn e kam dhurat nga Ty..e askush, nuk ma merr veq Teje.. Dua ta jetoj nė mėnyren mė tė mirė, dhe tė bukur..Ashtu siq ma fale Ti

 18. #78
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Ndonjėherė nuk e kuptojmė forcen qė kemi brenda vetes, derisa gjendemi ballė pėrballė me dobėsinė tonė mė tė madhe...!!

 19. #79
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Pyet 7 a 8......e beje si di vete!

 20. #80
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nese nuk shkon deri ne fund, valle atehere pse nisesh.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila ėshtė kėnga juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 09:25 PM
 2. Cila eshte aroma juaj e preferuar?
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 06:50 PM
 3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 07:11 PM
 4. Cila eshte lulja juaj e preferuar?
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-03-2014, 01:25 PM
 5. Cili eshte ekipi juaj i preferuar?
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 11:38 PM